3. Ionian Islands: відгуки про готелі
Греція Айос-Єорйос-Пагон Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• San Georgio Boutique Hotel by Hotelius Оцінка за відгуками: 8,4

“Приватний персонал, ціна, розташування.“

• Natassa House 1 Оцінка за відгуками: 9,1

“Дуже чисто і охайна, привітна хазяйка, завжди готова допомогти. Близько до моря і до магазинів. Нам дуже сподобалося“

• Kostas studios Оцінка за відгуками: 9,3

“все було чудове. чисте і гарне помешкання з прекрасною верендою для сніданку. зручне ліжко. на кухні є все необхідне для приготування їжі“

• Hamre Apartments (Nicholas) Оцінка за відгуками: 8,9

“Місцерозташування: прямо біля пляжу; - величезний балкон з неймовірним видом на гори; -величезний номер з кондиціонером, кухнею і всім начинням; - зона із шезлонгами біля пляжу; - привітний власник“

• Corfu Escape Four Оцінка за відгуками: 9,8

“Гостинні господарі, дуже добрі апартаменти.“

• Marianna House Оцінка за відгуками: 9,5

“В апартаментах дуже гарно та чисто. Білосніжна постіль та простирадла. У холодильнику нас чекав сюрприз. Фляжка води та грецького вина. Господарі дуже старанно працюють, та створили затишок для своїх гостей. В номері навіть є фен для волосся. Ще тут дуже близько до пляжу. Неподалік апартаментів нам вдалося побувати на грецькому вечері із культурною програмою у виді народних танців.“

• Giannis Оцінка за відгуками: 9,3

“Прекрасне місце, все просто та дуже чисто. Сподобалось місце. Є новий кондиціонер, у нас були апарати з кухнею, маленька, але все необхідне є для елементарних страв. Прибирання через день, рушники міняють також через день. В холодильнику були гостинці від власників. Єдине, що не вистачало мені, це шаф, чи тумбочок, я була з чоловіком та донькою і у нас була одна шафа на трьох, а у шафі тільки дві полички і вішаки. Речі в чемоданах лежали, що було не зручно трішки.“

• ELIAS & VASILI HOUSE Оцінка за відгуками: 9,3

“Нам сподобалося помешкання, є гаряча вода, кондиціонер, шафа, кухня, столові прибори, кастрюлі, електроприбори, все в працюючому стані, розетки. Кожен день прибирають. Більш за все подобається балкон з видом на море. Гарна зелена теріторія з ліжіками та навісами від сонцю“

• Corfu Studios Stavroula - San George Apartments Оцінка за відгуками: 9,5

“Розташування дивовижне! Все чудово! Тераса в номері, алтанка з лежаками поруч, вигляд на море.“

• Villa Thomas Оцінка за відгуками: 8,8

“Близько до пляжу - 7 хвилин пішки, поруч багато кафе, магазини з усім, що потрібно туристам, номер просторий із власною терасою, відмінно працює кондиціонер, неймовірно зручне та комфортне ліжко - таке відчуття, що купували спеціально для нас перед нашим приїздом 😄 приємна хазяйка, яка завжди була на зв’язку протягом пари годин через повідомлення на букінгу“

30 найкращих готелів - Айос-Єорйос-Пагон