2. Görögország hotelértékelések
  3. Jón-szigetek hotelértékelések
  4. Ájosz Sztéfanosz hotelértékelések
Görögország Ájosz Sztéfanosz Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Villa Voula Értékelési pontszám: 8,9

„A tengerre néző kilátás pazar,a medence csodás,a személyzet kedves,az ágy kényelmes.”

• Perros Hotel Értékelési pontszám: 8,9

„Medence, apartman elosztása”

• Villa Argiris Értékelési pontszám: 9,5

„Kiváló helyen van,a boltok körülbelül 15perc sétára,a tengerpart is nagyon gyorsan elérhető. A házigazda a megérkezéstől kezdve végig nagyon kedves volt, igyekezett mindenben segíteni,hasznos tanácsokat adott. Maximálisan elégedettek vagyunk, máskor is szívesen visszajövünk. A szállás tisztasága kiváló volt.”

• Helen Apartments & Studios Értékelési pontszám: 9,1

„A szállás nagyon közel, pár perces sétára volt a homokos tengerparttól. Az utcában rengeteg étterem, bolt és pékség sorakozik. A hely csendes, a part miatt kisgyermekes családoknak kifejezetten ajánlom. A strand jó és nem zsúfolt. Az apartman az út mellett van, de nem zajos. Szép a berendezés, újszerű. Klíma van a nappaliban és szobában is. Pipere, törölköző van. A szállásadó figyelmes: hűtött vízzel, kávéval, teával és gyümölccsel várt minket. Végül pedig egy ouzót is kaptunk ajándékba. Naponta törölközőcsere és kukaürítés. Jó szívvel ajánlom!”

• Perros Hotel Értékelési pontszám: 8,9

„A kilátás nagyon szèp volt a hangulatos medencère. A közelben minden megtalálhatò: bolt, ètterem, pèksèg. Csendes környèk, de ha nyüzsgèsre vágysz, pár perc sèta ès a főutcán vagy.”

• Hotel Athina Értékelési pontszám: 8,7

„Finom volt a reggeli, fantasztikusan kedves a személyzet.”

• Kouros Apartments & Studios By Hotelius Értékelési pontszám: 8,5

„A szállásadók vendégszeretete, a hely hangulata, a medence és bár rész mind nagyon szuper volt!”

• Sunsea Wellness Resort Értékelési pontszám: 9

„Kedves barátságos személyzet, kilátás a tengerre és a hegyekre. Csendes helyen, finom reggelikkel pihenésre tökéletes. A medence nagyon kellemes. Nagyon jó programokat lehet szervezni Agios Stefanosról indulva.”

• Helen Apartments & Studios Értékelési pontszám: 9,1

„Tökéletes szálláshely egy család számára. Mindennel felszerelt, tiszta apartman, ami nagyon közel van a tengerhez. A személyzet végtelenül kedves, segítőkész. Majdnem minden nap jöttek takarítani, amíg mi a parton voltunk. Bármikor visszamennénk ide.”

• Mythos apts rentit Értékelési pontszám: 9,5

„Nyugodt, csendes szállás”