3. Thrace: відгуки про готелі

“Все дуже сподобалось !“

• Hili Hotel Оцінка за відгуками: 8,4

“Гарне розташування!!! Безкоштовна парковка“

• Magico Suites City Heart Luxury Appartments Оцінка за відгуками: 9,7

“Квартира просто супер, я навіть не могла очікувати що буде так круто. Дякую за такий сервіс .“

• Alexander Beach Hotel & Spa Оцінка за відгуками: 8,6

“Можна сказати, що у готелі все добре, але це просто не 5ка. Готель 1985 року і вже дещо втомлений. Непоганий завтрак, але одноманітний. Є зернова кава. Пляжі є поблизу, але не від готелю. Прибирання було кожного дня, але інколи поповнювали воду та засоби для душу не в повному обсязі.“

• Alexander Beach Hotel & Spa Оцінка за відгуками: 8,6

“Добрий сніданок, є з чого вибрати. Зустріли пляшкою вина це приємно.“

• Villa Dimitri - GardenSide Souterrain Оцінка за відгуками: 8,8

“Чудові апартаменти.“

• 7ο_seahome Оцінка за відгуками: 9,5

“Мінімальна відстань до моря, практично на пляжі. Тихо, спокійно, релакс. Якщо хочете усамітнення- це для вас.“

• DOWN TOWN Luxurious Apartments (2) Оцінка за відгуками: 8,9

“Було чисто, ремонт зі смаком, швидко заселилися, все необхідне було.“

• The Homebrain Project Оцінка за відгуками: 8,5

“Унікальне тихе місце , прекрасна квартира з усім необхідним для проживання та проведення гарного відпочинку , обладнанна повністю побутовою технікою та іншими засобами - все як описі , чиста, гарна та затишна квартира з двома терасами та двома кондиціонерами , сучасні меблі та та гарний сучасний інтер'єр , є парковка, Окремо хочу відмітити господарів , це Дуже привітні та пунктуальні господарі, швидкий і легкий зв'язок , Нас гарно зустріли і розказали все про квартиру та цікаві місця поблизу , За декілька хвилин ходьби , є багато кафе , магазинів , маркетів , Враження під час перебування залишились тільки найкращі та позитивні , ми дуже гарно провели свій відпочинок . Дякуємо !!“

• Centro Alexandroupolis Оцінка за відгуками: 9,4

“Дуже стильні і комфортні апартаменти, власник завжди на звʼязку і допомагає у всьому.“

30 найкращих готелів - Александруполіс