3. Κυκλάδες κριτικές ξενοδοχείων
  4. Αγγίδια κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Αγγίδια Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• The Diamonds of Naxos -Aggidia- Βαθμολογία σχολίων: 9,9

«Ο,τι και να πει κανείς για την διαμονή του εδώ πραγματικά θα είναι λίγο. 5 λεπτά απ'το κέντρο της Νάξου με το αυτοκίνητο Διαθέτει άνετο parking εξαιρετικούς άνετους και προσεγμένος χώρους. Χρειάστηκε να μεταφέρουμε την ημερομηνία μια ημέρα μπροστά λόγω ημερών και εισιτηρίων και πραγματικά δεν ταλαιπωρηθηκαμε καθόλου. Μας υποδέχτηκε η κυρία Κατερίνα η οποία μας κατατοπισε σε όλα τα must do/visit του νησιού Το πρωινό μοναδικό δεν του έλειπε τίποτα με σπιτικά ντόπια και φρέσκα προϊόντα. Τέλος,εκτός απ όλες τις ανέσεις του δωματίου αυτό που μας κέρδισε ήταν η φιλοξενία και η ζεστασιά που πήραμε . Μαμα και κόρη είστε φανταστικές συνεχίστε έτσι!! Ευχαριστούμε πολύ για την αξέχαστη αυτή εμπειρία Εις το επανιδειν 💙»

• Naxos Pantheon Luxury Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,8

«Μας αρεσαν ολα πεντακαθαρο ανετο καταλυμα με πολυ φιλοξενους ιδιοκτητες»

• Cycladic Home on the hill with beautiful views!! Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Η τοποθεσία είναι η αγαπημένη μας στην Νάξο... Μακριά από την όλο και αυξανόμενη δόμηση, με συγκλονιστική θέα, ήχους φυσικούς, εξαιρετική αισθητική,-η καλύτερη διαμονή μας τα τελευταία 14 χρόνια .»

• Black Velvet Βαθμολογία σχολίων: 9,9

«Πανέμορφο καθαρό διαμέρισμα , σε πολύ όμορφη και ήσυχη περιοχή . Πλούσιο καλωσόρισμα και η οικοδέσποινα πολύ γλυκιά και εξυπηρετική . Το προτείνω ανεπιφύλακτα .»