3. Ionian Islands: відгуки про готелі
  4. Барбаті: відгуки про готелі
Греція Барбаті Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Reana Elegant Apartments Оцінка за відгуками: 9,4

“Мені сподобалось абсолютно все, особливо вид з балкону на море! Найгарніший вид з балкону, який тільки можна уявити у цілому Barbati! Близько до моря 5 хв пішки. Близько до супермаркетів та ресторанів. В самому центрі селища. Дуже тихо, чиста доглянута територія з великою кількістю рослин. Апартаменти дуже світлі, чисті, недавно був зроблений ремонт, виглядали дуже свіжими. Нам регулярно прибирали житло та замінювали рушники. Також дали рушники на пляж. При приїзді чекав welcome drink вино, вода, капсули до кави та приправи. Ми дуже вдячні господарям і з радістю повернемось ще!“

• Barbati Beach Apartments Оцінка за відгуками: 8,4

“Сподобалося що поряд є зупинка, і можна легко доїхати до столиці , пляж супер Бо ми порівнювали в інших місцях не такий пляж“

• Akrogiali Apartments Оцінка за відгуками: 8,5

“Дуже хороше розташування, близько до моря.Власниця дуже комунікабельна,відкликалася на всі прохання про допомогу та ми були забезпечені всім необхідним.“

• VASILIKI SeaMemories Оцінка за відгуками: 9,7

“Прекрасне місце, все поруч - автобусна зупинка, магазини, ресторани, пляж. Кімната чиста з чудовим видом на море та всім необхідним для життя, гарна ціна та приємні господарі, які завжди готові прийти на допомогу та відповисти на любе питання. В холодильнику на нас чекали холодна вода та сік, та солодощі в подарунок. дякую велике за теплий прийом“

• Reana Elegant Apartments Оцінка за відгуками: 9,4

“все було чисто, гарно, неймовірний вид з балкону! пляжні рушники надавали, каву теж.“

• Pantokrator Hotel Оцінка за відгуками: 8,5

“Персонал супер, чисто, супер вигляд! Особливо Дякую працівникам на рецепції дуже милі та ввічливі❤️“

• Crystal Blue Hotel by Konnect, Barbati Оцінка за відгуками: 8,9

“Готель розташований в неймовірно красивому місті, власники дуже привітні та любʼязні, готові допомогти з будь-яким питанням, квартира чиста та комфортна. Всім рекомендую!“

• Stefanosplace ApartHotel Sea View Оцінка за відгуками: 9

“Дуже гарне розташування, вид з вікна та ресторанчику просто фантастичний, 15 хв пішки від Barbati beach - найкращого пляжу на острові!!! Готель дуже зручний, завжди чисто та найкраще - це уважний персонал до всіх твоїх потреб, допоможуть від трансферу до рекомендацій куди поїхати))) Кухня дуже смачна, рекомендую скуштувати рибу))) Дякую ще раз сім'ї Стефанос за теплий прийом та позитивні емоції)))“

• Corfu Sea View Villa - Aurora Оцінка за відгуками: 9,3

“Дуже сподобалась вілла 🥰“