2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Ionian Islands - hodnotenia hotelov
  4. Ermones - hodnotenia hotelov
Grécko Ermones Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel Elena Ermones Priemerné hodnotenie: 8,6

„Izba je menšia s balkónom a výhľadom (my sme mali výhľad na hory). Hotel ma fajn veľký bazén aj s lezadlami a slnečníkmi. Najkrajšie boli raňajky, ktoré sme si dali vonku na terase a mali sme krásny výhľad na more. Večera na úbytku bola veľmi chutná. Hotel je pár minút od menšej pláže. Na pláži sa nachádza Taverna s dobrým jedlom. Kúsok od hotela je malý obchod s potravinami aj pizzeria. Zastávka na autobus je cca 25 minút pešo. Personál bol veľmi milí a nápomocní“

• Ermones Mare Priemerné hodnotenie: 9,2

„Kľudné miesto“

• Ermones Mare Priemerné hodnotenie: 9,2

„Veľmi milí a vždy ochotní domáci. Výhľad na more s celkom tichou lokalitou. Každý deň čistučko uprataný apartmán. Čisté more a pláž.“

• Philoxenia Priemerné hodnotenie: 8,8

„Hotej je naozaj krásny a veľký. Lokalita v ktorej sa nachádza je úplne vyhovujúca pokial máte radi pláž čo najbližšie. Hotelový bazén, jedna báseň. Voda teplúčka, pri bazéne bar. V cene sme mali raňajky ktoré boli dobré- nič nám nechýbalo. Čo sa týka hotelovej reštaurácie 10/10. Masko šťavnaté, porcie akurát. Ale to hlavné prečo musím odporúčať tento hotel a prečo sa tu v budúcnosti ešte určite vrátime sú majitelia ( rodina ktorá prevádzkuje hotel)… tak milí, láskaví a veselí ľudia🥰 Odporúčam!!!“

• Philoxenia Priemerné hodnotenie: 8,8

„Udrziavany rodinny hotel s milym.a ochotnym panom majitelom. Krasny vyhlad na more. Tichsia lokalita. Super bazen kde man majitel miesa to najlepsie Mojito :-) Ranajky postacujuce, domace. Moznost vyuzit restauraciu.“

Ermones: 5 najlepších hotelov