3. Chania: відгуки про готелі
  4. Йерані-Ханіон: відгуки про готелі
Греція Йерані-Ханіон Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Delta Studios Оцінка за відгуками: 8,6

“Непоганий номер, близько до моря, є магазин, все необхідне для мінімального готування!“

• 7 Rooms Оцінка за відгуками: 9

“Наявність двох кондиціонерів , балкон , є холодильник,електрична комфорка. Прибирання , розташування до моря 10 хвилин пішки і до супермаркету 15 . Є парковка що дуже зручно .“

• Myrion Beach Resort & Spa - Adults Only Оцінка за відгуками: 8,8

“Дуже доброзичливий персонал, допомагав вирішити будь які проблеми. Також смачна кухня в ресторані і дуже гарні номери, чисті та світлі.“

• Villa Fleria Seaside Studios & Apts Оцінка за відгуками: 9,3

“Помешкання було чистим і затишним“

• Silver Beach Hotel & Apartments Оцінка за відгуками: 9

“Дуже сподобався просторий світлий номер з новими меблями та свіжим ремонтом, а вид на море просто ❤️ Було дуже зручно жити на першому поверсі, можна з балкону йти на пляж, та і загалом по всій території Були смачні сніданки, прекрасний сервіс в ресторані Достатньо шезлонгів на пляжі“

• Solimar Aquamarine Resort Оцінка за відгуками: 8,9

“Затишний і сучасний готель. Територія доглянута, просторі комфортні номери. Смачна їжа, привітний персонал і чисте море! Чудовий відпочинок. Сподіваюсь ми повернемось!“

• Gerona Mare Apartments Оцінка за відгуками: 8,9

“відпочивали з дітками 04.06 -16.06.22. місцерозташування чудове, з тераси номеру було видно море. іти до моря 1 хв. до ближчого кафе або магатину 3-5 хвилин. недалеко є супермаркет lidl 20 хв пішки. в номері було просторо, був кондиціонер та вітряки, холодильник, і невеличка електроплитка, чайник, кавоварка, тостер! також в номері є посуд. дуже привітний персонал! кожного дня було прибирання номеру! чудовий басейн з простором для діток. дуже сподобався відпочинок! якщо ГРЕЦІЯ то КРИТ, якщо КРИТ то Gerona Mare!!!“

• Hotel Caretta Beach Оцінка за відгуками: 9,1

“Все було чудово, номер хороший з невеликою кухнею, ліжка зручні, світло у ванній кімнаті зранку неймовірне. Готель розташований прямо на пляжі, їжа смачна, персонал дуже привітний. Нам дуже детально розповіли що варто подивитись на острові і куди варто поїхати в першу чергу.“

20 найкращих готелів - Йерані-Ханіон