3. Chania: відгуки про готелі
  4. Колімварі: відгуки про готелі
Греція Колімварі Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Kolymbari Sea Front Cozy Apartments Оцінка за відгуками: 9,7

“Сподобалось абсолютно все! Усе на вищому рівні! Чисті, гарні, сучасні апартаменти! Чудовий дизайн, усе підібрано до дрібниць. Є власна мебльована тераса. Оснащена кухня, усе для приготування їжі, техніка, кондиціонер, посуд, кавоварка + приємні подарунки від господаря. Апартаменти розташовані прямо на пляжі. У нашому розпорядженні були безкоштовні парасольки та шезлонги. Також нам надали рушники (безкоштовно). Дуже приємний господар та персонал. Гарна інфраструктура, кафе, магазини. Чудове море, комфортний пляж. Обов'язково приїдемо ще саме сюди!“

• Achatis Apartments with sea view Оцінка за відгуками: 10

“Super!“

• Achatis Apartments with sea view Оцінка за відгуками: 10

“Все було згідно з описом,,дуже хороші господарі“

• Mrs Chryssana Beach Hotel Оцінка за відгуками: 8,5

“Чудові сніданки шведський стіл. Великий вибір, все дуже смачно. Чиста та доглянута територія. Вид на гори.“

• Arion Hotel Оцінка за відгуками: 7,8

“Дуже приємний та ввічливий персонал, який завжди прийде на допомогу. Все було чудово!“

• Selini Suites & Waterpark Оцінка за відгуками: 8

“Дякуємо за все, все пройшло чудово😁“

• Mrs Chryssana Beach Hotel Оцінка за відгуками: 8,5

“Привітний персонал, чистота, смачна кухня, красива місцевість та тихий і спокійний відпочинок.“

• Giannoulis – Cavo Spada Luxury Sports & Leisure Resort & Spa Оцінка за відгуками: 8,5

“Чудова кухня!!!“

• Selini Suites & Waterpark Оцінка за відгуками: 8

“Ми відпочивали сімʼєю. Іжа була смачною та різноманітною, тим більше завжди доступні перекуси, морозиво та напої, що досить важливо для дітей. Водні гірки 100 м від готелю. Персонал дуже приємний і завжди готовий допомогти.“

• Galini Palace Оцінка за відгуками: 8,4

“Велика територія готелю. Гарний, великий басейн в центрі якого знаходиться бар. Бармени супер і коктейлі теж. Біля басейну багато шезлонгів і парасольок, всім вистачає. З території басейну чудовий краєвид на море. Пляж галечний, тому входити в море не дуже комфортно, але то дрібниці. Великий ресторан. Їжа смачна і різноманітна. Багато різного м'яса, риби. Великий вибір овочів, сирів, соусів. Смачне морозиво і десерти. Дуже смачний хліб і різноманітна випічка. Персонал ресторана дуже привітний. Номери просторі і чисті. Прибирання і заміна рушників кожного дня. Ми бронювали номер стандарт, але нам надали номер з загальним басейном. Це дуже класно. Цілком рекомендую готель.“

30 найкращих готелів - Колімварі