4. Μαραθόκαμπος κριτικές ξενοδοχείων
Ελλάδα Μαραθόκαμπος Επαληθευμένα σχόλια ξενοδοχείων από πραγματικούς πελάτες

• Pavlis Studios Kampos Βαθμολογία σχολίων: 8

«Η τοποθεσία όμορφη, 1 λεπτό από την παραλία Οι ιδιοκτήτες πολύ φιλόξενοι. Τους ευχαριστώ πολύ.»

• Διαμερίσματα Στέλλα Βαθμολογία σχολίων: 8,1

«Άνετο, καθαρό και διπλα στην παραλία»

• Pavlis Studios Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Εξαιρετική η θέση του καταλύματος και ιδιαίτερη η αρχιτεκτονική του. Θέα στη θάλασσα και τον Όρμο και από το ισόγειο (μείναμε στο τετράκλινο αρ. 7). Σε πολύ μικρή απόσταση από τις ταβέρνες του Όρμου (οι 'Θαλασσιές χάντρες' ήταν η δική μας σταθερή επιλογή) και το πλήρως εξοπλισμένο mini market του. Ιδανικό για ήσυχες διακοπές. Πολύ βολικό το πάρκινγκ. Τα δύο νέα παιδιά που έχουν την ευθύνη της λειτουργίας πρόθυμα να εξυπηρετήσουν στο κάθε τι. Η Σάμος προσφέρεται για μια επίσκεψη στο νησί της Πάτμου με τακτική ακτοπλοϊκή σύνδεση από το Πυθαγόρειο (1,5 - 2,5 ώρες ταξίδι με το καταμαράν). Συνιστούμε να μην χάσετε την ευκαιρία.»

• Limnionas Bay Village Hotel Βαθμολογία σχολίων: 7,9

«Το δωμάτιο ήταν φανταστικό, το υδρομασάζ καταπληκτικό και το πρωινό ικανοποιητικό!!! Ήταν πάρα πολύ ωραία η διαμονή μας και το προτείνω ανεπιφύλακτα!!!!»

• Odysseas Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8,7

«Καθαρό, ομορφο καλογουστο δωμάτιο, με ησυχία. Επίσης ολα οσα χρειαζεσαι για να φτιαξεις ενα πρωινο ή ένα μεσημεριανό με ολες τις ανέσεις. Νομιζεις πως ξυπνησες στον Παράδεισο!! Ο οικοδεσπότης Αλέξης ειναι εξυπηρετικοτατος και μας ενημέρωσε πλήρως για τα καλά της περιοχής. Που να φάμε, που να κολυμπήσουμε, που να βγουμε βολτα. Εάν ξαναπήγαιναμε στη Σάμο ,πάλι εκεί θα μέναμε.»

• Odysseas Apartments Βαθμολογία σχολίων: 8,7

«Τα διαμερίσματα βρίσκονται σε μια ιδανική τοποθεσία για να περάσετε τις διακοπές σας! Έχουν θέα στη θάλασσα η οποία απέχει 3 λεπτά με τα πόδια Τα διαμερίσματα είναι ευρύχωρα, καθαρά και προσεκτικά εξοπλισμένα. Η φιλοξενία είναι ιδανική, με τον φιλικό Αλέξη, να είναι πάντα πρόθυμος να μας εξυπηρετήσει. Αλλά αυτό που έκανε την εμπειρία μας ξεχωριστή ήταν να ξυπνάμε κάθε πρωί με τους ήχους της φύσης και να απολαμβάνουμε τον καφέ μας στο μπαλκόνι με θέα τη θάλασσα. Συνιστούμε ανεπιφύλακτα τα Odysseas Apartments για μια αξέχαστη διαμονή στην όμορφη Σάμο.»

• Apartments Jota Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Θέα, τοποθεσία, φιλική συμπεριφορά ιδιοκτήτριας.»

• Διαμερίσματα Στέλλα Βαθμολογία σχολίων: 8,1

«Ωραίο μέρος αλλά θέλει λίγο συντήρηση»

• Studios Limnionas Βαθμολογία σχολίων: 9,4

«Εξαιρετικό κατάλυμα σε εξαιρετική τιμή στο τέλος της σεζόν. Ωραία τοποθεσια, η παραλία δίπλα, εστιατόριο στα 30 μέτρα. Άριστη καθαριότητα.»

• Pavlis Studios Βαθμολογία σχολίων: 8,8

«Τέλεια θέα, πολύ φιλοξενοι ιδιοκτήτες, πολυ καθαρό δωμάτιο.»