3. Macedonia: відгуки про готелі
  4. Паралія-Скотінас: відгуки про готелі
Греція Паралія-Скотінас Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Sintrivanis Resort Beach Оцінка за відгуками: 7,6

“Чистий номер.З вікна відкривається гарний краєвид на гору олімп.Великий балкон.“

• Apartments Ziogas Оцінка за відгуками: 8,8

“Місце розташування велика зелена територія відношення господарів“

• Hotel Geromichalos Оцінка за відгуками: 9,1

“Все сподобалося. Господарі чудові, персонал відмінний. Є мангал. Не далеко від моря. Були зі сім’єю. Всі задоволені“

• Panorama Apartments Оцінка за відгуками: 9,4

“Дуже симпатичне місце відпочинку.Чистота і комфорт,миттєве вирішення будь-яких звернень господарями -це гасло даного помешкання.“

• Elena luxury living Оцінка за відгуками: 9,6

“Дуже добре обладнаний номер - є все, не дивлячись на те, що номер не сильно великий, добре продумані деталі для гостей. Величезні комфортні ліжка давали можливість насолодитись не тільки морем, але і міцним сном.“

• Panorama Apartments Оцінка за відгуками: 9,4

“Дуже чисті апартаменти, привітний власник. У номері є все необхідне. Близько до моря, магазину та таверни. Окремий зручний паркінг. Є ліфт, щоб занести важкі речі. Враження після відпочинку дуже приємні і теплі. Буду рекомендувати друзям“

• Hotel Lefkes Оцінка за відгуками: 8,6

“Чудовий сімейний готель. Чисто, смачна їжа, новий санвузол в номері, також гарна тераса з частковим видом на море. Близько до моря,поруч є невеликий магазин з фруктами, а за 3км супермаркет Lidl.“

• Panorama Apartments Оцінка за відгуками: 9,4

“Нам сподобалось тут відпочивати. До пляжу 4-5 хвилин спокійним темпом. Номера ідеально чисті, гарний якісний посуд. постільна білизна, неймовірно доглянута територія. Все, необхідне для барбекю. Ми використали цю можливість)). Готували свіжу рибу і овочі-гриль. Щодня їздить машина із свіжою рибою та креветками, причому чистять одразу рибу при вас. Поряд магазини, таверни та смачна кава у кав"ярні із солодощами. Але найбільшої уваги заслуговують хазяї! Неймовірно доброзичливі і уважні люди. З певних причин ми затримались у дорозі і заїхали о 3-й годині ранку. Навіть не очікували, що хазяїн нас зустріне у таку пору. Навіть допоміг занести речі у номер. Протягом усього перебування у "Панорамі" - отримували увагу і комфорт. Неймовірно задоволені, готові не тільки ще раз тут відпочивати, а й рекомендувати цей готель. ПС: чудова парковка для авто з тінню під розлогими деревами.“

“Все було добре. Привітний хазяїн.“

10 найкращих готелів - Паралія-Скотінас