2. Grécko - hodnotenia hotelov
  4. Plataniás - hodnotenia hotelov
Grécko Plataniás Overené hodnotenia od skutočných hostí

„ochota personálu, čisto“

• Alkionides Seaside Hotel Priemerné hodnotenie: 9,3

„Perfektne ubytovanie priamo na plazi“

• Anna Katerina Apartments Priemerné hodnotenie: 8,5

„Veľmi pohodlné postele, príjemný, milý a ochotný personál“

• Lia Apartment Priemerné hodnotenie: 8,6

„Vsetko ❤️❤️❤️🙏ubytovanie bolo krasne, ciste, prekonalo ocakavania, byt bol ako novy, odporucam vsetkymi desiatimi 😊Marina majitelka je zlaticko vyborne sa s nou komunikovalo, bola absolutne ochotna a Christos dokonca bol po nas na stanici a ukazal nam vsetky zaujimave miesta. Kedykolvek sa tam vratime! Okolo bolo kopa restauracii, obchody, zastavka autobusu, plaze do 15 min a nadherne a nie plne. Najlepsia dovolenka a dakujeme za vsetko !“

• Kallitsakis Beach Priemerné hodnotenie: 9

„Bazen, blizkost mora, plaz, blizkost restauraciiva barov“

• Ariadne Beach Priemerné hodnotenie: 9,1

„Ariadne Beach ponúka príjemne ubytovanie hneď vedľa pláže. Súčasťou hotela je aj reštaurácia. V ponuke majú výborné jedlá za skvelé ceny. Využili sme ponuku raňajok, ktoré boli veľmi chutné a dokonca nám vyšli v ústrety aj s bezlaktózovou verziou raňajok. Každé ráno sme sa tešili na skvelé jedlo s prekrásnym výhľadom priamo na more. Personál hotela je veľmi milí a ústretoví. Poradili nám, aké miesta v okolí sa oplatí navštíviť. Mali sme apartmán s veľkým balkónom a s výhľadom na bazén, ktorý sme počas pobytu často využívali. Izby boli upratované každý deň a v celom hoteli bolo veľmi čisto. Pobyt tu určite odporúčame a rady sa sem opäť vrátime.“

• Villa Giorgos Priemerné hodnotenie: 8,9

„Výborná lokalita, na pobreží mora, skvelý bazén, dostupné obchody a reštaurácie“

• Sunrise Village Hotel - All Inclusive Priemerné hodnotenie: 8,7

„Bolo to super,hotel pekny,čistý,starostlivosť super. Personál veľmi milý a ústretový. Veľmi dobrá dovolenka.“

• Ariadne Beach Priemerné hodnotenie: 9,1

„Ariadne beach má veľmi dobrú pozíciu, v tichej uličke v Platanias, ale zároveň hneď vedľa zastávky autobusu do Chanie, blízko obchodov a hneď na pláži. Do rezortu sa dá ľahko dostať autobusom z letiska, s prestupom v Chanii, autobusy chodia do noci. Ariadne je tiché a príjemné miesto, apartmány sú dobre vybavené, čisté, priestranné, tiché, postele sú prijemné, nie tvrdé. Bazén je udržiavaný, apartmány majú veľké balkóny. Reštaurácia je na pláži s prekrásnym výhľadom rovno na more, ponúka skvelý výber jedál za dobrú cenu. Raňajky sa dajú objednať v cene, čo odporúčam, sú skvelé. Lehátka sú k dispozícií ubytovaným zdarma. Pláž je krásna, čistá, more je výborné. Personál hotela je večne usmievavý, čašníčky boli veľmi milé a ochotné. Hudba v reštaurácií je prijemná, tichá. Celkovo je to príjemný pobyt pre rodiny alebo zaľúbené páry, nakoľko je tam dostatok kľudu. Dúfam, že sa ešte vrátime.“

Plataniás: 30 najlepších hotelov