2. Grécko - hodnotenia hotelov
  3. Macedonia - hodnotenia hotelov
  4. Possidi - hodnotenia hotelov
Grécko Possidi Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Xenios Dolphin Beach Hotel Priemerné hodnotenie: 6,7

„Cestovali sme s malymi detmi. V prvom rade sme chceli nejake tiche miesto blizko mora. Toto vsetko hotel splnal. More sme mali doslova par keokov od mora. Personal bol vzdy mili a ochotni pomoct a vyhoviet kazdej poziadavke. Mali sme polpenziu a jedlo bolo vynikajuce. Vecere nas velmi prekvapili, kazdy den chutne varene jedla. Pan kuchar vzdy usmievavy a mily. Co ocenujem su slnecniky a lehatka na plazi ktore boli free vramci pobytu. Tym ze sme sli mimo sezony tak bolo volneho miesta az az.“

• Windmill studio Priemerné hodnotenie: 10

„Páčilo sa nam všetko .Ubytovanie krasne,utulne,ciste.Nic co by som mohla vytknut.Poloha super,vsetko dostupne,obchody,Lidl blizko.Plaz blizko.Kaviarne,restauracie vsetko super.Vsetkym doporucujem“

• „nádherný výhľad na more a západ slnka z terasy, balkóna a zo všetkých obytných miestností, pohodlné a príjemné posedenie na terase s markízou, priestranný apartmán so sieťkami a tienením na všetkých oknách, príjemná posteľná bielizeň, 2 kúpeľne s WC, pokojnà a tichà lokalita pre skutočný relax, na pláži (piesok+kamienky) pod apartmánom málo ľudí a často sme ju mali len pre seba, plážové kreslá pre dvoch k dispozícií, parkovanie vedľa apartmánu“

• Ydna Apartments Priemerné hodnotenie: 8,5

„Pani upratovačka bola príjemná, páčila sa nám lokalita ,blízko obchod aj lekáreň, more 10minut autom ,“

• Ydna Apartments Priemerné hodnotenie: 8,5

„Ticha lokalita“

• Istira Priemerné hodnotenie: 9,4

„Majiteľ má proaktívny prístup. Raňajky a večere boli skvelé. Na večeru bola vždy iná grécka špecialita. Hotel vrelo odporúčam.“

• Xenios Dolphin Beach Hotel Priemerné hodnotenie: 6,7

„bližko plaže milý personál vyborna lokalita“

• Possidi Villas Priemerné hodnotenie: 7,8

„Grécko je úžasná krajina určite pôjdeme o rok znova. Skúsime spoznávať aj iné miesta Grécka.“

• Possidi Villas Priemerné hodnotenie: 7,8

„Veľmi ochotný domáci.Výhľad na more z terasy.Veľká záhrada.“

• Thea Hotel Priemerné hodnotenie: 9,1

„Všetci sme si prišli na svoje. Raňajky boli rozmanité a rôzna ponuka podľa aktuálnej chuti. Ubytovanie čisté, upratované počas pobytu. Bazén uvítali deti. Pre starších to na súkromnú pláž zrovna nebude (127 schodov) ale podľa mňa super nakoľko tam nehrozilo preplnenie krásnej pláže.“

Possidi: 15 najlepších hotelov