2. Görögország hotelértékelések
  3. Makedónia hotelértékelések
  4. Szikiá hotelértékelések
Görögország Szikiá Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Griavas at campsite Értékelési pontszám: 8,8

„Minden! A tulaj nagyon barátságos, segítőkész. A szoba tiszta, jól felszerelt, a kilátás pedig gyönyörű, a tenger (homokos parttal) tényleg csak egy pár lépésre van. Imádtuk, hogy még augusztus végén is mennyire csendes, és nyugodt. Sarti csak pár km-re van, ha mégis egy kis nyüzsgésre vágyik az ember. Plusz pozitívum, hogy autóval közvetlen a szoba előtt lehet megállni.”

• Morfo Luxury Living Értékelési pontszám: 9,8

„Tiszta, modern, gyönyörű hely🥰”

• House Kallisti 2 Értékelési pontszám: 9,8

„Nagyon jól felszerelt tiszta apartman ,kedves tulajdonos 🤗”

• Sfeervol gerenoveerd huis in oud Grieks dorp Értékelési pontszám: 9,6

„Fantasztikus szállás, a rusztikus stílust kedvelőknek különösen ajánlott, egy bájos görög városkában! Csodás hangulatú, kényelmes, tiszta, kitűnően felszerelt, csendes helyen van, de a közelében több tengerpart is könnyen elérhető + boltok, éttermek is a közvetlen közelében. A szállásadók nagyon kedves, figyelmes emberek. Mindenkinek szívből ajánljuk, mi bármikor örömmel visszatérnénk! ☺️”

• „Csendes környék, jól felszerelt lakás, közel vannak éttermek, üzletek.”

• BAKIRAS HOUSE Értékelési pontszám: 9,5

„- Általában nyugodt csendes környék. - Szép, rendezett, tiszta udvar, grillezési lehetőséggel. - Közel volt a központ gyalog is. - 10-15 km-en belül 4-5 db nagyon szép strand. - Jó internet.”

• Camping Pitsoni Értékelési pontszám: 8,5

„A várakozásnál jobb volt a szállás felszereltsége. Meglepően nagy terület jut 1-1 lakókocsihoz és nagyon jó árnyékolási rendszerük van, nemcsak a fák adnak árnyékot, hanem hálós megoldas is biztosítja, hogy megvédjék a vendégeket a tűző naptól. Plusz info: Orvosra is szükségünk volt, mert valami vírus elkapott, de azonnali segítséget kaptunk és Sarti városba mentünk orvoshoz, gyógyszertárba.”

• Rodi Houses Értékelési pontszám: 7,7

„Nyugodtan voltunk hagyva, olyan mintha a saját nyaralónkba mentünk volna, szuper volt👌”

• Nymfes House. Értékelési pontszám: 9,9

„Minden tetszett”

• A Ponte Studios & Apartments Értékelési pontszám: 9,3

„Gyönyörű az egész!! A külső és belső 'építészet' a legjobb,igényesen meg van csinálva. A gyerekek és mi is IMÁDTUK!!! Ár érték arányban a legjobb,csak ajánlani tudom mindenkinek!!!!”

Szikiá 28 legjobb szállodája

2 559 Booking.comos hotelértékelés alapján