2. Гърция отзиви за хотели
  3. Додеканесе отзиви за ваканционни имоти
  4. Архангелос отзиви за ваканционни имоти
Гърция Архангелос Проверени отзиви за ваканционни имоти от реални гости

• ADONIOS APARTMENTS Оценка от отзивите: 9.9

„Отлична локация ,много любезни и отзивчиви домакини,чистотата,всичко това направи почивката ни превъзходна! Препоръчвам на всички,които търсят уют спокойствие,удобства и тишина! Благодарим Адонис!“

• Tsampika's Sea View Home Оценка от отзивите: 9.5

„Апартаментът е перфектен - чист, комфортен, уютен, оборудван с всичко необходимо за дълъг престой. Разположен е непосредствено до плажа, като гледката от терасата е фантастична! Собственичката е много мила, гостоприемна и отзивчива, посрещна ни много топло и отговори на всяка наша нужда. С две ръце препоръчваме апартамента и с удоволствие ще се върнем отново!“

• Villa Leonardo Оценка от отзивите: 10

„Вилата е страхотна, много голяма, чудесно обзаведена. Леонардо е помислил за всичко, което би ти потрябвало. Наистина се почуствахме обгрижени. Страхотно място за почивка!“

• Theros Luxury Apartment Оценка от отзивите: 9.5

„Домакините са много любезни, при пристигането имаше оставена вода, сок, плодове и закуска. На тръгване донесоха малък подарък за довиждане. Близо е до плажа и супермаркети. Плажа е каменист. Има доста таверни - за морска храна препоръчвам Perigiali Sea Food Restaurant и Stegna Kozas.“

• Afroditi Superior Apartments Оценка от отзивите: 9.4

„Отношението на домакините беше прекрасно. Мястото е на 3 минути от морето и се намира на много тихо място, заобиколено от жасмин, лимони и портокалови дръвчета. Оборудвано е в всичко необходимо и е много просторно. Кула и Николаос направиха престоят ни фантастичен. Ловихме риба и калмар, които любезно ни приготвиха в ресторанта на семейството Антонио. Препоръчваме на всеки, който иска да усети духа на Стегна, Родос.“