3. Comentarii despre case de vacanță în Macedonia
  4. Comentarii despre case de vacanță în Kato Loutraki
Grecia Kato Loutraki Comentarii verificate pentru case de vacanţă, de la clienţi reali

• Erodios Guesthouse Scor din comentarii: 9

„Locatia buna, gazdele extraordinare.”

• Lithos Scor din comentarii: 9,2

„Camera medie cu 2 paturi, dulap, TV, AC, bucătărie echipata cu ustensile, plita, frigider, baia cu cădiță, apa calda, caldura, terasa de unde puteți ieși în gradina din spate.Proprietara amabila, ne-a sunat înainte sa știe ora la care venim, ne-a așteptat.Pret ok , 30€/noapte pentru 2 persoane, locație aproape de centrul stațiunii și la 1,5km de izvoarele termale, restaurante in apropiere( am mâncat kokorech bun, aveau la 2, 3 restaurante în care am intrat).Recomand , este o pensiune/hotel frumos.”

• Germanos Studios Scor din comentarii: 8,1

„Locația cu o curte minunată, cu multe plante și brazi. Camera curată si dotată cu tot ce ai nevoie.”

• Lithos Scor din comentarii: 9,2

„O pensiune foarte frumoasă, liniștită și confortabilă. Camera spațioasă, dotată cu tot ce e necesar pentru un sejur plăcut. Parcare în curte. Gazdele foarte amabile și primitoare. Un loc de revenit oricând. Mulțumesc!”

„Totul”

• Erodios Guesthouse Scor din comentarii: 9

„locatia foarte frumoasa. zona linistita, parcare gratuita, posibilitate de gratar, bucatarie total echipata, frigider incapator”