2. Görögország hotelértékelések
  3. Jón-szigetek nyaralóértékelések
  4. Laganász nyaralóértékelések
Görögország Laganász Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Stathis Studios I Értékelési pontszám: 8,8

„60 méterre a tengertől Laganasban,de nem volt tömeg csönd volt lehetett pihenni!”

• Laganas Dreams 1 Értékelési pontszám: 7,4

„A folyamatos takarítás. A két naponta törülköző csere. Az ágynemű csere.”

• Hotel Tassia for families & couples Értékelési pontszám: 8,8

„Nagyon kényelmes volt az ágy, finom, elegendő reggeli, gyors kiszolgálás,barátságos, segítőkész személyzet, jó medence. Csendes környék.”

• No Name Apartments Értékelési pontszám: 9,2

„Két hetet töltöttünk a szálláson. Roula, a házigazda nagyon segítőkész és kedves. Mindig el lehet érni. Kirándulásra is lehet nála jelentkezni. A szállás tiszta, rendezett. Kétnaponta takarítanak. Közel van mindenhez, nagyon jó az elhelyezkedése. Nem zavarja a pihenést a bulizás. Mindenkinek ajánlom a szállást. Ár-érték arányban is nagyon jó volt. Ha legközelebb megyünk, ismét nála foglalunk szállást.”

• Anemelia Retreat Értékelési pontszám: 9,5

„Minden tökéletes volt. Nagyon figyeltek a tisztaságra, mindenben segítettek! Ajánlom mindenkinek!”

• Rivulet Suite Értékelési pontszám: 9,6

„Egy kis ékszerdoboz ez az apartman, teljes felszereléssel, modern stílusos bútorokkal és kiegészítőkkel. Az egyik legkényelmesebb apartman azok közül ahol eddig jártam. Ugyan nem tengerre nyíló a terasz, de a kényelem kárpótol. A nyüzsgéstől kicsit távolabb, de semmi nem elérhetetlen távolságra. Csak ajánlani tudom!”

• Alkyonis hotel Értékelési pontszám: 8,2

„Jó elhelyezkedés, kedves személyzet.”