2. Görögország hotelértékelések
  3. Thrákia nyaralóértékelések
  4. Limenária nyaralóértékelések
Görögország Limenária Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Boutique Giannikis By The Beach Értékelési pontszám: 8,8

„Közvetlen vízparti elhelyezkedés ingyenes napágyakkal és napernyővel, alapos napi takarítás, nagyon kedves vendéglátók és finom ételek az étteremben. Ha újra Thassoson járunk, szívesen visszamennénk.”

• Apartment Christos Limenaria Értékelési pontszám: 9,5

„Tágas, tiszta apartman nagy terasszal. 5 fő számára nagyon kényelmes. Tetszett az elhelyezkedése, a strand és a sétáló utca 1-2 perc távolságra van. Felszerelések közül a hajszárító kiemelkedően jó, klíma több is van, tökéletesen működnek. Nagy hűtő áll rendelkezésre fagyasztóval. Összességében nagyon jól éreztük magunkat itt.”

• Studios Thanasis Értékelési pontszám: 8,8

„Szép kilátás. Közel van több strand,taverna kávézó elérhető gyalogosan. A szoba tágas és világos. Az idős házaspár,akié a 4 apartmanos ház nagyon kedvesek és segítőkészek. Mi a földszinten kértük a szobákat így kaptunk egy kis kertrész is hozzá. Van parkolási lehetőség kicsit lejebb mint az apartman van”

• Casa Ideale Értékelési pontszám: 10

„Nagyon kedves volt a szállásadó. Tiszta, gyönyörű a szállás, mindent megtaláltunk benne, amire szükségünk volt. Nagyon meg voltunk vele elégedve.”

• Studio Dimitri Limenaria Értékelési pontszám: 9,4

„Kozel volt a tenger”

• Luna Rossa Értékelési pontszám: 8,9

„Tökéletesen tiszta volt.”

• Reverie Értékelési pontszám: 9,3

„Tengerparti kilátás a teraszról, kedves tulajdonos, jó reggeli, fogyasztás ellenében napágyak elérhetőek a parton. A szállást idő előtt elfoglalhattuk.”

Limenária 30 legjobb nyaralója

8 014 nyaralókról szóló értékelés a Booking.com oldalán