3. Νησιά Ιονίου κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
  4. Νυδρί κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
Ελλάδα Νυδρί Επαληθευμένα σχόλια για παραθεριστικές κατοικίες από πραγματικούς πελάτες

• Villa Violeta Lefkada Nydri Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Εξαιρετική τοποθεσία ακριβώς πάνω στη θάλασσα .Οτι και να πω είναι λίγο για την τοποθεσία....Μαγευτική πραγματικά. Το σπίτι είναι πλήρως εξοπλισμένο και η διαμονή μας ήταν τέλεια. Δεν υπάρχουν λόγια για να περιγράψω πόσο όμορφα περάσαμε και το πόσο φανταστικό ήταν το βράδυ στην αυλή όπου εκεί περάσαμε και την περισσότερη ώρα. Όταν ζεσταινόμασταν κατεβαίναμε στην ιδιωτική παραλία και κάναμε το μπάνιο μας και ξανά ανεβαίναμε πάνω στην αυλή για να χαλαρώσουμε και πάλι. Θα επιστρέψουμε και πάλι για περισσότερες ημέρες καθώς πραγματικά δεν το χορταίνεις με τίποτα ...»

• Aristotelis Studios Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Όλα ήταν υπέροχα τόσο από τον οικοδεσπότη όσο και η τοποθεσία του καταλύματος»

• CONMARI LUXURY STUDIOS Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Η ευγένεια του οικοδεσπότη και του προσωπικού. Ήταν πρόθυμοι να σε βοηθήσουν σε ότι και αν χρειαζόσουν.Ήσυχο μέρος και σε ωραία τοποθεσία.Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!Ευχαριστούμε Νεόφυτε!!!»

• Studios 21 Βαθμολογία σχολίων: 8,7

«Καθαρός και άνετος χώρος. Άνετο κρεβάτι και μαξιλάρια. Πολύ κοντά σε δημοτικό πάρκινγκ. Ήσυχη τοποθεσία. Κοντά στην αγορά.»

• Michaelangelo Apartments Βαθμολογία σχολίων: 9,6

«Το διαμέρισμα ήταν πεντακάθαρο, καινούργιο, πλήρως εξοπλισμένο, άνετο και ήσυχο. Οι ιδιοκτήτριες ήταν πολύ φιλόξενες και ευγενικές. Είχαν φροντίσει όχι μόνο το διαμέρισμα να είναι στην εντέλεια, αλλά και να μας έχουν χειροποίητα κουλουράκια και κόκκινα αυγά. Φεύγοντας, μας έδωσαν και παραδοσιακά λευκαδίτικα σαλάμια. Αυτή τη διαμονή και την υποδειγματική φιλοξενία σίγουρα θα τη θυμόμαστε!»

• San Lazzaro Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Μας άρεσε το δωμάτιο κ η θέα κ η τοποθεσία η κυρία στην υποδοχή ευγενική κ εξυπηρετική !!»

• Stone & Sea Villas Βαθμολογία σχολίων: 10

«Άψογη διαμονή.Το συνιστώ ανεπιφύλακτα είναι το ιδανικό μέρος για χαλάρωση και ξεκούραση.Ο κύριος Μιχάλης είναι εξαιρετικός οικοδεσπότης.Θα ξαναέρθουμε.»

• G George Βαθμολογία σχολίων: 8,9

«Η πισινα ηταν εξαιρετικη και για όλες τις ηλικίες. Το προσωπικο ευχάριστο. Ο εξωτερικος χώρος εντυπωσιακος και είχε ζεστο κλίμα»