5. Κριτικές για το 12 Olympian Gods

5,0

• Υποβολή σχολίου: 14 Ιουλίου 2023

Καλό
    • Δίκλινο Δωμάτιο με Μπαλκόνι και θέα στη Θάλασσα

Τό φαγητό δεν ήταν ανάλογο τού τόσο ωραίου ξενοδοχείου. Και η καθαρίστριες πρέπει να χτυπάνε την πόρτα πριν μπουνε.

Τό δωμάτιο ήταν καθαρό τό στρώμα πολύ άνετο ή πισίνα ήταν μεγάλη και η τοποθεσία παρά πολύ όμορφη.

Έμεινε: Ιούλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 24 Αυγούστου 2023

• Δίκλινο Δωμάτιο με Μπαλκόνι και θέα στη Θάλασσα

Η τοποθεσία βολική και πολύ κοντά σε προορισμούς ενδιαφέροντος. Το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό! Το φαγητό εύγευστο και με ποικιλία!! Ησυχία στα δωμάτια!

Έμεινε: Αύγουστος 2023

• Υποβολή σχολίου: 19 Σεπτεμβρίου 2022

5,0
    Επαρκές
    • Έμεινε 1 βράδυ

δεν υπήρχε τηλεόραση στην κρεβατοκάμαρα και δεν το έλεγε πουθενά πριν το κλείσω υπήρχε μια τηλεόραση στο χολ-σαλονάκι Επίσης σε άλλο ξενοδοχείο έπρεπε να πάω για να κάνω check in Kai check out αντίστοιχα σε άλλο για το πρωινό όταν όμως έκλεισα το κατάλυμα δεν ενημερώθηκα για αυτό , τα ασανσέρ δεν λειτουργούσαν στο ξενοδοχείο π εμένα ούτε το μπαρ ούτε ρεσεψιόν όλα γινόταν από το άλλο ξενοδοχείο .

η θέα και το μπάνιο

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 16 Αυγούστου 2022

3,0
    «Ελλειπής οργάνωση, ανεπαρκείς υπηρεσίες»
    • Δίκλινο Δωμάτιο με θέα στον Κήπο

Το ξενοδοχείο αποτελεί παράρτημα του Olympus Thea Boutique που βρίσκεται στα 100 μέτρα πιό δίπλα, με αποτέλεσμα να μην υπάρχει ποτέ κανένας στης reception και έπρεπε να πηγαίνουμε στο διπλανό ξενοδοχείο. Φτάσαμε στις 14.15 και μας ενημέρωσε ενας ένοικος ότι η πρέπει να πάμε στο διπλανό κτήριο για το check in. Στην reception του διπλανού ξενοδοχείου μας είπαν ότι το δωμάτιο δεν ειναι ακομα έτοιμο παρολο που το check in μας ηταν στις 12.00 και έπρεπε να περιμένουμε.Δεν δούλευε το ασανσέρ με αποτέλεσμα να πρέπει να κουβαλήσουμε τα πράγματά μας μέχρι τον δεύτερο όροφο και έμεινε ανεπισκεύαστο και για τις 9 νύχτες της διαμονής. Στο check in μας ζητήθηκε να καταβάλουμε έξτρα κρατικό φόρο 13.5 ευρώ τον οποίο είχαμε ήδη καταβάλει μέσω της booking και τελικά δεν το πληρώσαμε για 2η φορά αφού έδειξα την εφαρμογή που έλεγε ότι κατεβλήθει. Το 1ο δωμάτιο ήταν ενα γωνιακό μικρό στο οποίο με το ζόρι χωράγανε οι βαλίτσες μας και εμείς όρθιοι σε αυτο. Έλειπε μια λάμπα απο τον φωτισμό του κομοδίνου αφήνοντας εκτεθειμένη την υποδοχή ακομα και όταν άναβε ο διακόπτης.Η μονάδα του κλιματιστικού έσταζε νερά απο την απορροή (το λάστιχο ήταν κομμένο) και τα νερά τρέχανε πάνω στο εξωτερικό φως της βεράντας και μπροστά απο την μπαλκονόπορτα με αποτέλεσμα να υπάρχει κίνδυνος να γλιστρήσει κάποιος ή να πάθει κάποια ηλεκτροπληξία. Παραπονεθήκαμε για την ασφάλεια του δωματίου 3 φορές σε 3 διαφορετικά άτομα εντός 14 ωρών απο την ώρα αφιξής μας και μόνο αφου επικοινωνήσαμε με την Booking μας άλλαξαν δωμάτιο καθώς ποιο πρίν δεν είχαν όπως μας είπαν. Το 2ό δωμάτιο σαφώς καλύτερο αλλά η καθαριότητα ελλειπής.Για 2.5 μέρες δεν είχαν αλλάξει σακούλες απο τα καλαθάκια, και όταν αυτό συνέβη μας πήραν τις πετσέτες χωρίς να μας αφήσουν πετσέτες καθαρές. Τέλος για 2 μέρες υπήρχε μια στοίβα με άπλυτα σεντονια και πετσέτες έξω απο την πόρτα του δωματίου μας. Δυστυχώς καμία οργάνωση που πρέπει να τους κυνηγάς. Αδιανόητο στις μέρες μας να πληρώνεις το 100% της τιμής και να μην παίρνεις ούτε το 20% των υπηρεσιών.

Καλό πρωινό. Καλή τοποθεσία για τα πίσω δωμάτια που βλέπουν θάλασσα. Το δεύτερο δωμάτιο στο οποίο μεταφερθήκαμε ήταν αρκετά καλό με ωραία θέα, είναι και το μόνο που σώζει την παρόυσα αξιολόγηση.

Έμεινε: Αύγουστος 2022

• Υποβολή σχολίου: 11 Ιουλίου 2022

«υπέροχη,ήρεμη»
    • Δίκλινο Δωμάτιο με Μπαλκόνι και θέα στη Θάλασσα

το στρώμα του δωματίου ήταν πολύ μαλακό με αποτέλεσμα να βουλιάζεις μέσα ακόμα και ένας πολύ αδύνατος άνθρωπος και να μην κανεις καλο ύπνο γιατι σου πονούσε η μέση. η τοποθεσία ήταν λιγο άβολη αλλα ενταξει. και θα ηθελα να άλλαζαν τα σεντόνια έστω μια φορά το δυημερο

φαγητό πισίνα εξυπηρέτηση δωμάτιο

Έμεινε: Ιούλιος 2022