3. Comentarii despre case de vacanță în Insulele Ionice

7,1

• Comentariu trimis pe 1 septembrie 2023

Bine
    • Studio cu vedere la mare (2-4 adulți)

asternuturile erau vechi, unele chiar rupte si ingalbenite, apa calda dupa ora 11 cand veneam din oras nu mai aveam, nici macar calduta, dimineata trebuia sa lasam apa ca curga pana se incalzea putin, abia dupa ora 9 era buna de facut dus. Toaleta, vasul de WC era ingalbenit de la mizerie necuratata la timp, plasa de tandari de la usa era rupta a trebuit sa stam cu usa inchisa tot timpul, ma refer seara ca intrau tandari, iar cand intrau la curatenia teoretica, schimbau prosoapele la 2 zile si doar impachetau cearceaful existent, nu il si schimba, in conditile in care am stat 6 nopti, am solicitat noi schimbarea acestuia.

locatie aproape de plaja, parcare gratuita, gazda draguta

• Comentariu trimis pe 24 august 2021

• Studio cu vedere la mare (2-4 adulți)

Necesită reparaţie, bucătăria puțin dotat, duşul (cabina de duş) nui separat de restul camerei, cînd făci duş, în jur totul e în apă pe jos. Urma să fiu cazat întrun apartament cu 2 odăi, am primit cu o odaie.

5 min e plaja

Sejur în august 2021

• Comentariu trimis pe 14 august 2023

5,0
    Acceptabil
    • Studio cu vedere la mare (2-4 adulți)

Administratorul foarte amabil si prietenos.

• Comentariu trimis pe 19 iulie 2023

1,0
    Cea mai proasta cazare din viata mea
    • Studio cu vedere la mare (2-4 adulți)

Am fost cazati intr un apartament la demisol ,tin sa spun ca totul la aceasta locatie este JALNIC . Daca veniti la Calypso Luxury Studios luxul sigur nu o sa l gasiti o sa gasiti igrasie , gandaci, paianjeni de toate categoriile , piscina neingrijita etc. Oricum noi am fost norocosi la capitolul piscina pentru ca am avut si in camera o piscina mica pentru ca era o teava sparta si apa se scurgea prin sifonier , o minunatie de cazare. Noroc ca pentru noi a fost o cazare de tranzit spre kefalonia. Sfatul meu este sa evitati Calypso Luxury (filthy) Studios We were accommodated in a basement apartment, I want to say that everything in this location is PILE. If you come to Calypso Luxury Studios, you will definitely not find luxury, you will find weeds, cockroaches, spiders of all categories, an unkempt pool, etc. Anyway, we were lucky in terms of the pool because we also had a small pool in the room because there was a broken pipe and the water was leaking through the dresser, a wonderful accommodation. Luckily for us it was a transit accommodation to Kefalonia. My advice is to avoid Calypso Luxury (filthy) Studios

• Comentariu trimis pe 19 august 2022

Dezamagitor
    • Studio cu vedere la mare (2-4 adulți)

Faptul ca am ajuns la camera de hotel dupa 12h de plaja si mare ne-a fost surprinderea sa aflam ca nu avem apa calda in camera, managerul de acolo ne-a explicat ca a fost o pana de curent si asta ar fi problema. A doua zi, nu a fost o zi foarte insorita, deci a trebuit sa ne facem dus devreme pentru ca daca asteptam pana seara, ne loveam de aceeasi problema, lipsa de apa calda. In camera un miros inchis, a lemn umed. Deci daca aveti alta optiune, nu alegeti hotelul asta

Singurul avantaj a fost ca am avut unde sa dormim, initial am avut 6 nopti la un alt hotel, dar am vrut sa mai stam inca 2 nopti, si am gasit la acest hotel. Asta e singurul avantaj de la aceasta cazare.

Sejur în august 2022

• Comentariu trimis pe 1 iulie 2022

Foarte prost
    • Studio cu vedere la mare (2-4 adulți)

.Jeg...după ce ca erau camerele jalnice nici macar nu aveam camera...închiriase la altcineva eu avand prin Booking.A trebuit sa caut cazare...nu recomand deloc...nu poti dormi in pat

Nimic

Sejur în iunie 2023

• Comentariu trimis pe 15 iulie 2021

• Apartament (4 adulţi) cu vedere la mare

Sejur în iulie 2021

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: