3. Comentarii despre hoteluri în Epirus

9,5

9,9

8,8

• Comentariu trimis pe 19 septembrie 2023

Vacanță în Mitikas, Lefkada.
    • Cameră dublă

Totul ,plaja aproape de hotel ,șezlonguri și umbrele gratuite, plaja cu nisip ,la intrare în apă câteva pietricele și după aceea nisip nefiind nevoie de papuci speciali,apa foarte curată de culoarea turcoazului, menționez că este o zonă pentru cei care caută liniște ,iar cei care caută distracție să aleagă zona Nidri.Jorgos ,proprietarul un om deosebit care știe să facă turism,la chekin, predă camera și după aceea te invită, la un tur al zonei cu mașina personală ,pentru a ne prezenta împrejurimile . respectiv plaja, tavernele și tot ce este necesar de știut. Are biciclete gratis pentru cei dornici de plimbare pe.2 roți. Micul dejun excelent, se poate plăti la proprietate.

Sejur în septembrie 2023

• Comentariu trimis pe 25 iulie 2023

Nimic

Totul a fost excelent. Cum am ajuns proprietarul ne-a dus intr-o tura de sat si ne-a prezentat locurile, plajele, tavernele si cafeneaua. Ne-a oferit biciclete gratuite pentru plimbari locale, plaja cu nisip foarte aproape, un sat foarte cochet. Curatenie in camera si prosoape noi in fiecare zi.

• Comentariu trimis pe 4 septembrie 2022

• Cameră dublă

Acest comentariu a fost ascuns deoarece nu respectă regulile noastre.

• Comentariu trimis pe 28 august 2022

• Cameră dublă

Lenjeria se putea schimba in cele șase nopți macar o data dar per total a fost în regula.

Proprietarul foarte amabil. Ne-a făcut turul localității, ne-a prezentat plajele din zona, tavernele.

Sejur în august 2022

• Comentariu trimis pe 26 august 2022

Nimic de reproșat.

Hotelul este foarte curat și îngrijit, camerele sunt drăguț amenajate și se face curățenie zilnic, se schimba prosoapele, lenjeriile, tot ce e nevoie. Locația este ideală, hotelul fiind situat aproape de o plajă minunată, unde găsești șezlonguri cu umbrele gratis, iar apa este curată și limpede. Proprietarul este foarte drăguț, ne-a asigurat biciclete gratis, în orice moment, iar când am vrut sa închiriem un scuter, să vizitam orașul din apropiere, ni l-a oferit gratis și pe acela. De asemenea, ne-a asigurat transferul dus-întors la aeroport. Un om de nadejde care răspunde la orice întrebare și te ajuta cu orice ai nevoie.

Sejur în august 2022

• Comentariu trimis pe 19 iulie 2022

Vacanta de vis la hotelul Dionisos! Nota 10 cu felicitări!!!! Raport preț calitate excelent!
    • Cameră dublă

Totul a fost la superlativ!!! Mulțumim pentru tot Jorgos și Penelope. Cu siguranță, vom reveni cât mai curând!

Un hotel de familie minunat care merita cu prisosință nota 10 plus...totul a fost minunat! Proprietarul hotelului Jorgos ( George) și soția acestuia Penelope sunt niște oameni minunați care ne au ajutat mereu cu tot ce am avut nevoie..Hotelul este amplasat la 100 metri de o plaja privata minunata cu nisip dotata cu umbrele de soare și șezlonguri gratuite. Camerele sunt foarte spațioase, extrem de curate și dotate cu aer condiționat, frigider, tv, uscător de par, terasa mare cu masa și scaune plus multe alte opțiuni. Baia din camera este extrem de curata și utilata cu tot ceea ce este necesar. În fiecare zi se făcea curat în camere și se schimbau prosoapele. Penelope ne-a răsfățat în fiecare dimineață cu micul dejun extraordinar de bun cu produse de casa și multe fructe de sezon..iaurtul cu miere de albine cu vaffe a fost un deliciu. Jorgos ne-a preluat de la aeroport și ne a prezentat zona, tavernele unde se mănâncă bine și ieftin, supermarketurile din zona și alte puncte de interes. De asemenea ne a pus la dispoziție gratis, pe toată perioada sejurului, biciclete pentru agrement. Cel mai mult am apreciat la acești doi oameni minunați, Jorgos și Penelope, momentul când mi au spus ca fac toate aceste lucruri doar pentru a vedea oameni fericiți în casa lor și asta am simțit pe toată perioada sejurului.

Sejur în iulie 2022

Sejur în iunie 2022

• Comentariu trimis pe 28 august 2021

FRUMOS,CURAT
    • Cameră dublă

Asa se face turism.De aici am fost in Albania pe unde nu as mai calca.Proprietarul, exceptional.Ne-a urcat la el in masina si ne-a prezentat imprejurimile,plaje,taverne cu recomandari corecte.Ne-a spus- casa mea este si a voastra- si asa a fost.

Sejur în august 2021

• Comentariu trimis pe 13 august 2021

sejurul a fost foarte placut!
    • Cameră dublă

Mic dejun bogat, insa nu variat! Locatia foarte buna. Curatenia exemplara! Amabilitatea gazdei asemenea!

• Comentariu trimis pe 6 august 2021

Totul

• Comentariu trimis pe 15 iulie 2022

Nu există text aferent acestui comentariu

Sejur în iunie 2022

• Comentariu trimis pe 20 iulie 2021

Nu există text aferent acestui comentariu

Sejur în iulie 2021

Clienții au evaluat și aceste proprietăți: