3. Κυκλάδες κριτικές ξενοδοχείων

9,3

9,1

• Υποβολή σχολίου: 25 Μαρτίου 2024

• Σουίτα με θέα στον Κήπο

Το διαμέρισμα ήταν πανέμορφο, πεντακάθαρο και άνετο, σε ήσυχο σημείο κοντά στο κέντρο της Χώρας (7-8 λεπτά με τα πόδια). Η κυρία Τέτη ήταν πολύ ευγενική και γλυκιά και αφιέρωσε χρόνο να μας απαντήσει σε ό,τι ερωτήσεις είχαμε για το νησί και τη διαμονή μας. Επειδή υπήρχε διαθεσιμότητα η οικοδέσποινα είχε την καλοσύνη να μας βάλει σε μεγαλύτερο διαμέρισμα από αυτό που είχαμε κλείσει κι έτσι απολαύσαμε ακόμα περισσότερο την υπέροχη θέα και είχαμε στη διάθεσή μας μια καταπληκτική μεγάλη ιδιωτική βεράντα! Οπωσδήποτε θα ξαναεπιλέξουμε το κατάλυμα σε επόμενη εκδρομή μας στην Άνδροα

Έμεινε: Μάρτιος 2024

• Υποβολή σχολίου: 30 Οκτωβρίου 2023

• Σουίτα με King-Size Κρεβάτι και θέα στην Πισίνα

Ολα αψογα!!!

Πραγματικα η διαμονη μας στο edem suites μας αφησε με τις καλυτερες των εντυπωσεων! Πεντακαθαρο, προσεγμενο, μοντερνα διακοσμηση με κυκλαδιτικο υφος και η θεα φανταστικη! Οσον αφορα την κυρια στη ρεσεψιον, μας εκανε αμεσως να αισθανθουμε φιλοξενουμενοι και οχι πελατες. Προθυμη, γλυκομιλητη και κατατοπιστικη. Ενα μεγαλο μπονους, το παρκοκρεβατο του μωρου μας με τα μοσχομυριστα σεντονακια που μας περιμενε. Σας ευχαριστουμε παρα πολυ! Θα επανελθουμε!!!

Έμεινε: Οκτώβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 10 Οκτωβρίου 2023

«Επισκεφθήκαμε την Άνδρο για 4 μέρες, και άξιζε μέχρι το τελευταίο λεπτό.»
    • Σουίτα με θέα στον Κήπο

Πραγματικά δεν βρήκα κάτι που θα ήθελα να αλλάξω ή να προσθέσω στη διαμονή μου στο Edem Suites. Από την πρώτη στιγμή το προσωπικό μας υποδέχθηκε με ζεστασιά και μας βοηθήσε σε οτιδήποτε χρειάστηκε.

Το Ξενοδοχείο βρίσκεται σε καταπληκτική θέση, κοντά στο κέντρο της χώρας με υπέροχη θέα, πολύ καλοσυντηρημένο και εξαιρετική εξυπηρέτηση. Οι χώροι είναι άνετοι και σχεδιασμένοι με αρχιτεκτονικη που δίνει στον επισκέπτη την αίσθηση της άνεσης και της χαλάρωσης. Το εσωτερικό των δωματίων έχει καλαίσθητο και εργονομικό σχεδιασμό. Η προσέγγιση και η στάθμευση είναι πολυ εύκολη.

Έμεινε: Οκτώβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 4 Σεπτεμβρίου 2023

«Άνετη κ ήσυχη διαμονή»
    • Σουίτα με θέα στον Κήπο

Όλα ήταν άψογα. Ευγενικοί κ διακριτικοί. Άνετοι χώροι κ καθαροί. Η τοποθεσία ήσυχη κ βολική γιατί πας με τα πόδια στη Χώρα. Ευχαριστούμε πολυ!

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 27 Αυγούστου 2023

«Άνετα και χαλαρά. Ευαερα και ευηλια.»
    • Γκρουπ
    • Οικογενειακή Σουίτα

Θα έπρεπε να έχει διαφορετικά κοντρολ για τον κλιματισμό κάθε χώρου. Και ένα κομοδίνο, αντι για τραπεζάκι, στο μικρότερο δωμάτιο. Αρνητική εντύπωση : δεν υπήρχε συσκευασμένο σφουγγαράκι για τα πιατα. Καλό θα ήταν να είχε χαρτοπετσέτες στο πάγκο της κουζίνας.

Ωραία η δομή του στούντιο. Ήταν καλή και για παρέα αλλά μπορούσες και να απομονωθείς. Το στούντιο λεγόταν Λάβα. Η βεράντα είχε εκπληκτική θέα σε πράσινο. Και δεν είχε ενόχληση από διπλανά στούντιο. Η διαμόρφωση των στούντιο ήταν πολύ ωραία. Κανένα δεν ήταν ίδιο με το άλλο. Στη ρεσεψιόν υπήρχε πάντα άτομο για να εξυπηρετήσει. Να προσθέσω ότι και οι κοινόχρηστος χωρος διπλα στην πισίνα με θέα τις ελιές προσφερόταν για χαλαρωση.

Έμεινε: Αύγουστος 2023

• Υποβολή σχολίου: 18 Ιουλίου 2023

«Όμορφη και δροσερή διαμονή»
    • Σουίτα με θέα στον Κήπο

Το μεγάλο στρώμα χρειάζεται μάλλον αλλαγή

Άνετο, καθαρό και δροσερό. Μεγάλο μπάνιο και πολύ καλοί χώροι. Ωραία πισίνα. Ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό.

Έμεινε: Ιούλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 28 Ιουνίου 2023

«Εξαιρετική και ποιοτική διαμονή»

Όλα ήταν εξαιρετικά!

Εξαιρετικά και άνετα δωμάτια με χτιστά κρεβάτια και καναπέ. Πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με μεγάλο ψυγείο, καφετιέρα, τοστιέρα, βραστήρα, μάτια κουζίνας και φούρνο μικροκυμάτων. Ο οικοδεσπότης είχε ήδη δύο μπουκάλια νερό στο ψυγείο για να μας διευκολύνει και καφέ και ζάχαρη. Διέθετε χωριστό χώρο ντουλάπας-δωμάτιο. Πολύ ωραία βεράντα με θέα στην πεδιάδα. Εύκολη και γρήγορη πρόσβαση στο κέντρο της Χώρας (10 λεπτά περπάτημα). Κοντά στο κατάλυμα υπήρχε σούπερ μάρκετ. Η ιδιοκτήτρια και ο υπεύθυνος πολύ ευγενικοί και πρόθυμοι να μας βοηθήσουν σε ότι χρειαστούμε.

Έμεινε: Ιούνιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 14 Μαΐου 2023

«χαλάρωση εν μέσω εργασίας»
    • Επαγγελματικό ταξίδι
    • Superior Σουίτα με θέα στη Θάλασσα

πολύ άνετο , ήσυχο , καθαρό και με υπέροχη θέα . Έχει χώρο για να εργασθείς με πολύ καλό Wi-Fi και γενικότερα άνεση και ηρεμία. συνίσταται και για ταξίδι για δουλειά . Για διακοπές βέβαια είναι ότι πρέπει

Έμεινε: Μάιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 6 Απριλίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Η τοποθεσία, η εξυπηρέτηση, και η άνεση χωρου. Ωραίος καφές μέσα στο δωμάτιο. Είχε όλες τις ανέσεις.

Έμεινε: Απρίλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 11 Μαρτίου 2023

«Απλά υπέροχα»
    • Σουίτα με θέα στον Κήπο

Δεν υπήρχε κάτι που να μας προβληματίσει. Ολα ηταν απολύτως ικανοποιητικά

Τα πάντα. Από την ιδιοκτήτρια μέχρι το δωμάτιο, όλα ήταν τέλεια στα πάντα. Παραπάνω από ικανοποιημένοι και θα ξαναπάμε. Η φιλοξενία της Κυρίας Αριστέας, η ευγένειά της και η εξυπηρέτηση που σου παρέχει ξεπέρασε τις προσδοκίες μας

Έμεινε: Μάρτιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 28 Φεβρουαρίου 2023

«Υπέροχη»
    • Deluxe Σουίτα

Το κατάλυμα ήταν πεντακάθαρο και οι άνθρωποι πάρα πολύ εξυπηρετικοί. Η τοποθεσία είναι ιδανική, 5 λεπτά με τα πόδια από τον πεζόδρομο, με αποτέλεσμα να είσαι στο κέντρο γλιτώνοντας το πρόβλημα της ηχορυπανσης και του πάρκινγκ.

Έμεινε: Φεβρουάριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 12 Σεπτεμβρίου 2022

• Junior Σουίτα με θέα στη Θάλασσα

Όλα ήταν τέλεια

Η ευγένεια των ιδιοκτητών

• Υποβολή σχολίου: 6 Σεπτεμβρίου 2022

• Σουίτα με θέα στον Κήπο

Πολυ καλη τοποθεσια. Το δωματιο καθαρο και ιδιαιτερως προσεγμενο. Ο κος Δημητριος πολυ ευγενικος και εξυπηρετικος!!

• Υποβολή σχολίου: 5 Σεπτεμβρίου 2022

«Υπέροχο μέρος»
    • Σουίτα με θέα στον Κήπο

Όλα ήταν υπέροχα από την τοποθεσία μέχρι τον οικοδεσπότη. Οι άνθρωποι της υποδοχής εξαιρετικοί, ευγενικοί, εξυπηρετικοί, μας έδωσαν πλήρες χάρτη του νησιού και μας εξήγησαν ότι θέλαμε. Σημαντικό το χαμόγελο δεν έλειψε ποτέ από το πρόσωπο τους. Για το δωμάτιο απλά δεν έχω λόγια, το κρεβάτι άνετο και τεράστιο το μπάνιο μαγικό. Σίγουρα το Edem Suites είναι μια επιλογή που δεν θα μετανιώσεις να κάνεις. Ελπίζω να ξανά επισκεφτούμε το νησί και το Edem Suites πολύ σύντομα. Ευχαριστούμε για όλα !!!

• Υποβολή σχολίου: 24 Αυγούστου 2022

«ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΔΙΑΜΟΝΗ»
    • Junior Σουίτα με Βεράντα

Σε πολύ καλή τοποθεσία! Ο ιδιοκτήτης πάντα πρόθυμος να μας βοηθήσει από την πρώτη στιγμή και οτιδήποτε μας πρότεινε ήταν εξαιρετικό! Το δωμάτιο ήταν πάντα καθαρό καθώς επίσης και η πισίνα! Πάντα διαθέσιμος χώρος για parking. Σίγουρα θα το προτιμήσουμε ξανά!! Συνεχίστε με τον ίδιο επαγγελματισμό!

Έμεινε: Αύγουστος 2022

• Υποβολή σχολίου: 30 Μαΐου 2022

«Υψηλού επιπέδου διαμονή σε ήσυχη περιοχή με όμορφη θέα πολύ κοντά στην Χώρα της Άνδρου»
    • Superior Σουίτα με θέα στη Θάλασσα

μη ύπαρξη κουρτινών συσκότισης, μικρή ντουζιέρα.

8' με τα πόδια από τον κεντρικό δρόμο της Χώρας, μοντέρνας αισθητικής νεόκτιστα διαμερίσματα, πισίνα, καθαριότητα, ευγένεια ιδιοκτητών.

Έμεινε: Μάιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 7 Μαΐου 2022

Εξαιρετικό
    • Junior Σουίτα με θέα στην Πισίνα

Η απλότητα και λειτουργία του χώρου.

Έμεινε: Απρίλιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 12 Απριλίου 2022

«Υπέροχη απόδραση και απόλυτη χαλάρωση»
    • Junior Σουίτα με Βεράντα

Ηταν όλα υπέροχα. Το δωμάτιο βρισκόταν σε πλεονεκτική θέση με υπέροχη θέα και οι οικοδεσπότες υπήρξαν ευγενέστατοι και απόλυτα εξυπηρετικοί.

Έμεινε: Απρίλιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 29 Μαρτίου 2022

«Εξαιρετικά !!!»
    • Επαγγελματικό ταξίδι
    • Μεμονωμένος ταξιδιώτης
    • Junior Σουίτα με θέα στην Πισίνα
    • Έμεινε 1 βράδυ

Εξαιρετική φιλοξενία !! Πολύ όμορφο, άνετο, και καθαρό διαμέρισμα .!!

Έμεινε: Μάρτιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 3 Σεπτεμβρίου 2021

• Deluxe Σουίτα

Ολα άψογα! Καθαριότητα παροχές τοποθεσία!! Ειλικρινά τέτοιοι επαγγελματίες στο χώρο του τουρισμού δίνουν άλλη αξία στις διακοπές και στα χρήματά σου!! Ευχαριστούμε για όλα.

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2021

• Υποβολή σχολίου: 18 Αυγούστου 2021

«Μπράβο άριστα!»
    • Σουίτα με θέα στην Πισίνα

Ήταν όλα τέλεια! Πεντακάθαρο και ευρύχωρο δωμάτιο ότι πρέπει για τετραμελή οικογένεια. Το προσωπικό πολύ φιλόξενο και κατατοπιστικό. Ο υπάλληλος υποδοχής είναι υπόδειγμα για το πως πρέπει να είναι ένας άνθρωπος σε αυτή τη θέση.

• Υποβολή σχολίου: 17 Αυγούστου 2021

• Deluxe Σουίτα

Οι πιο εξυπηρετικοί κ φιλόξενοι ιδιοκτήτες που έχουμε συναντήσει.Καλο Wifi.Καθημερινη φροντίδα στη σουιτα.Ησυχη περιοχή δίπλα στο κέντρο.

• Υποβολή σχολίου: 13 Αυγούστου 2021

«Σε ήρεμη τοποθεσία κοντά στο κέντρο»
    • Σουίτα με Βεράντα

Δεν υπάρχει κάτι που θα με απότρεπε να ξαναπάω.

Καθαρό , ευγενικό προσωπικό , πολύ κοντά στο κέντρο της πόλης .

• Υποβολή σχολίου: 3 Αυγούστου 2021

• Deluxe Σουίτα

Πολύ φιλικό προσωπικό ,φοβερή εξυπηρέτηση ,καθαριότητα !