3. Comentarii despre hoteluri în Thrace

10,0

• Comentariu trimis pe 25 iulie 2023

Peste așteptări
    • Apartament cu 2 dormitoare

Ce nu mi-a plăcut nu tine de locație sau gazde, doar m-au făcut sa înțeleg de ce au pus program la piscina, deoarece, din fericire, doar pentru o zi am avut neșansa sa ne suprapunem cu o familie cu doi copii (din București.. sa ne facă cinste), care zbierau în piscina și urlau, în afara orelor de program bineînțeles, sub privirile dezinteresate ale părinților.

Amabilitatea gazdei, Maria și soțul ei, pe cât de discreți pe atât de disponibili în orice moment sa te ajute cu o recomandare sau orice altceva. Apartamente noi și curate, spațioase, dotate cu tot ce trebuie, mobilate cu bun gust. Pozitionarea aproape de plaje, la care oricum trebuia sa ajungi cu masina dar fără sa te afli în agitația unui orasel stațiune. Faptul ca puteai vedea modul de viata al localnicilor, cafenelele și restaurantul satului, unde turiștii încă nu au schimbat programul zilnic al acestora. Liniștea, confortul, totul.. Un loc unde adulții se pot odihni iar familiile cu copii pot găsi tot ce au nevoie, in condițiile in care sunt constienti ca mai sunt si altii cazati si nu se comporta ca si cum toată proprietatea e inchiriata doar de ei si isi prezintă lipsa de educație si civilizatie. Paturi mari, cu saltele confortabile, lenjerie si prosoape curate.. După ce intri in locatie, impresia creata de zona rurala si culturile de vita de vie dau un plus de originalitate proprietății. Nu scriu mai mult de lauda ca vreau sa mai găsesc loc și în anii viitori😀

• Comentariu trimis pe 23 august 2022

• Apartament cu 1 dormitor

Locația este într-o zona viticola foarte liniștită, înconjurată de plantații de măslini, gazdele sunt foarte prietenoase, mereu la dispoziție, totul este nou, curat.

Sejur în august 2022

• Comentariu trimis pe 4 august 2022

• Călătorie de afaceri
    • Călător singur

Poziționarea pensiunii

Totul a fost la superlativ, recomand cu drag.

Sejur în august 2022

• Comentariu trimis pe 22 septembrie 2022

• Apartament cu 1 dormitor

Nu există text aferent acestui comentariu

Sejur în septembrie 2022