3. Νησιά Ιονίου κριτικές παραθεριστικών κατοικιών

9,6

• Υποβολή σχολίου: 17 Σεπτεμβρίου 2023

«Πολύ ευχαριστη»

Όλα ήταν πολύ καλα

Υπεροχο κατάλυμα ευγενεστατοι και φιλικοί οικοδεσπότες.πεντακαθαροι χώροι.Η παραλία μπροστά ακριβώς με πεντακάθαρα νερά.φανταστικο ησυχαστήριο.Θα το επισκεφτώ ξανά.

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 14 Ιουλίου 2023

• Διαμέρισμα με θέα στη Θάλασσα

Υπέροχη επιλογή καταλύματος! Το δωμάτιο ήταν εξαιρετικό με θέα στη θάλασσα, σύγχρονο, με καθημερινή καθαριότητα και προσοχή στις λεπτομέρειες! Τα παιδιά ήταν φιλικότατα και φιλόξενα! Ο συνδυασμός κοντινών αποστάσεων με ιδιωτική παραλία κερδίζει,ειδικά για επισκέπτες που στοχεύουν στην άνεση και ξεκούραση! Σίγουρα θα το προτιμήσουμε στην επόμενη επίσκεψή μας στο νησί!

Έμεινε: Ιούλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 14 Ιουνίου 2022

• Superior Διαμέρισμα

Όλα τέλεια. Εξαιρετικό κατάλυμα πάνω από μια όμορφη και καθαρή παραλία. Ότι πρέπει για διακοπές με μικρά παιδιά.

Έμεινε: Ιούνιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 9 Σεπτεμβρίου 2021

Η θέα

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2021

• Υποβολή σχολίου: 24 Αυγούστου 2021

Εξαιρετικό
    • Έμεινε 1 βράδυ

Υπαρχει θόρυβος απο το δρομο, ανεκτός ευτυχως λογω της καλης ηχομονωσης του δωματιου.

Η εξυπηρετηση ηταν αψογη και οι οικοδεσποτες φιλικοτατοι. Η θεα στην αυλή/θαλασσα ειναι χαλαρωτικη ! Υπαρχει ιδιωτικη παραλια μπροστα στο καταλυμμα.

• Υποβολή σχολίου: 7 Αυγούστου 2021

«Η διαμονή μας είχε όλα όσα σε κάνουν να θέλεις να ξαναπάς!!»
    • Διαμέρισμα με θέα στη Θάλασσα

Ο χρόνος που είχαμε στη διάθεσή μας! Η μία εβδομάδα δεν μας έφτασε. Θέλαμε παραπάνω σε αυτόν τον πανέμορφο τόπο, με την καθηλωτική θέα της θάλασσας όλη μέρα στα πόδια μας και τους φιλόξενους ιδιοκτήτες του Mare Vita. Αλλά σίγουρα θα ξαναπάμε για περισσότερες μέρες. Και τότε θα φάμε και τα φριγαδέλια... και τις κρέπες!

Τι να πρωτοπώ για τις φετινές μας διακοπές! Το υπέροχο( καταπληκτική θέα,ένα βήμα από την παραλία) ολοκαίνουριο( ακριβώς ότι δείχνουν οι φωτογραφίες), πεντακάθαρο (καθημερινή καθαριότητα από την κυρία Ζωή), βολικό κατάλυμα του Mare Vita, τους ευγενέστατους( κύριε Τάσο, κυρία Ζωή, Νικόλα, Μάριε, Μπούμπη, ευχαριστούμε πολύ!), φιλικούς, εξυπηρετικούς ιδιοκτήτες του καταλύματος, όλα ήταν ΤΕΛΕΙΑ!!!!

• Υποβολή σχολίου: 3 Αυγούστου 2021

• Διαμέρισμα με θέα στη Θάλασσα

Κοντά στη Λευκάδα και στο Νυδρί και πολύ ωραίες παραλίες,Πολύ ευγενικό προσωπικό , υπέροχη θέα , υπέροχη θάλασσα ,πολύ καθαρό ,πολύ βολικό σημείο για κοντινές παραλίες.

• Υποβολή σχολίου: 20 Ιουλίου 2021

«Φανταστική ΔΙΑΜΟΝΗ και διακοπές»
    • Διαμέρισμα με θέα στη Θάλασσα

Λοιπόν, από που να ξεκινήσουμε!!! υπεροχη υποδοχή ΥΠΕΡΟΧΟ κατάλυμα φοβερό δωμάτιο με μπαλκονι με θέα την θάλασσα, φοβερη θέα με ησυχία ο μονος θόρυβος ειναι ο ήχος απο το κύμα το βραδυ που σε νανουρίζει. Κάντε ενοικίαση Βάρκας με 30HP που δεν χρειάζεται δίπλωμα ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ εμπειρία που παρέχεται από το κατάλυμα. κήπος με γκαζόν και μια κουνια στο δεντρο για τα μικρα παιδια. Το μονο σίγουρο είναι οτι θα το επισκεφτούμε αρκετές φορές ξανά στο μέλλον. Τάσο, Ζωή, Νίκο και Μάριε Σας ευχαριστούμε για όλα πραγματικά μέσα από την καρδιά μας. ΜΗΝ ξεχάσουμε και τον μικρό φίλο μας τον ΜΠΟΥΜΠΗ που μας λάτρεψε με λίγο λάδωμα πίτσας και γύρου ;) .

• Υποβολή σχολίου: 16 Ιουλίου 2021

«Σπουδαία επιλογη»

Όλα μου αρέσανε.

Υπέροχη θέα από το μπαλκόνι μας, ιδιωτική παραλία, καθαροτατη θάλασσα στα πόδια μας! Άνετο καθαροτατο διαμέρισμα το οποίο δείχνει τη φροντίδα των ιδιοκτητών για την επιχείρηση τους.Ευχαριστουμε πολύ!

• Υποβολή σχολίου: 4 Ιουλίου 2021

• Έμεινε 1 βράδυ

Η διαμονή μας αν και ένα βράδι μασ αφησε πάρα πολύ ικανοποιημένους!!το δωμάτιο ήταν εξαιρετικό όπως επίσης οι ιδιοκτήτες πάρα πολύ φιλόξενοι!Ήταν πεντακάθαρο όπως και η θέα εξαιρετική!και την επόμενη φορά που θα μείνουμε Λευκάδα θα προτιμήσω να πάω στο ίδιο

• Υποβολή σχολίου: 14 Αυγούστου 2022

Εξαιρετικό