3. Λασίθι κριτικές ξενοδοχείων

8,8

9,4

7,5

• Υποβολή σχολίου: 11 Σεπτεμβρίου 2022

«Απροσδόκητη εμπειρία από όλες τις απόψεις!»
    • Στούντιο (2 Ενήλικες)

Eξαιρετική τοποθεσία, ίσως η ιδανικότερη στην περιοχή με την μοναδική πανοραμική-άπλετη θέα στο Λυβικό πέλαγος! Ιδανικό κατάλυμα για ουσιαστική ξεκούραση και χαλάρωση. Ένας πολυεπίπεδος παραδοσιακός εν πολλοίς οικισμός χωρίς περίσσιες ψευδοπολυτέλειες, φιλήσυχος και αρμονικός με το γύρω τοπίο, μακριά από τους μαζικούς και τουριστικόπληκτους προορισμούς σε ένα ήπια ανεπτυγμένο μέρος που μας θυμίζει άλλες εποχές! Ένας οικισμός με μεγάλη ιστορία που είχαμε την ευκαιρία να την γευτούμε και να τη μοιραστούμε απο τους εξαιρετικούς οικοδεσπότες, τον κύριο Μανώλη και την κυρία Δώρα που μας αγκάλιασαν κυριολεκτικά, παρέα με την ανηψιά τους Τασούλα που προέκυψε γνωριμία αναπάντεχη από τα χρόνια τα φοιτητικά!. Ένα επίσης πολύ μεγάλο ευχαριστώ στην κύρια Λίτσα που καθημερινά φρόντιζε με αγάπη και θέρμη για το πρωινό μας ... Εις στο επανιδείν, Κοσμάς-Ιρμα

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 13 Ιουνίου 2022

«Παρά πολύ καλή επιλογή για οικογένειες.»
    • Διαμέρισμα με θέα στον Κήπο (2-4 Ενήλικες)

Το μόνο αρνητικό ήταν ότι δεν υπήρχαν ελληνικά κανάλια στη τηλεόραση.

Ευρύχωρα καθαρά δωμάτια με όλες τις απαιτούμενες ανέσεις. Η κουζίνα ήταν πλήρως εξοπλισμένη. Η πισίνα πεντακάθαρη και αρκετά μεγάλη. Άνετα στρώματα.

Έμεινε: Ιούνιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 25 Ιουνίου 2021

«Ηρεμία και θαλπωρή νιώσαμε.»
    • Διαμέρισμα με θέα στη Θάλασσα (2 - 4 Ενήλικες)

ΤΟ ιντερνετ δεν είχε καλή ισχύ.

Πολύ ωραία τοποθεσία,πολύ καθαρά ,πολύ φιλόξενοι για εμάς και το σκυλάκι μας!

Έμεινε: Ιούνιος 2021

• Υποβολή σχολίου: 23 Ιουνίου 2021

• Διαμέρισμα με θέα στη Θάλασσα (2 - 4 Ενήλικες)

Το μέρος καταπληκτικό. Η οικογένεια Μανταλα που επιμελείται την παραμονή μας ήταν καταπληκτική. Ιδιαίτερα όμως θέλω να αναφέρω την Ιωαννα Μανταλα. Ευγενική με επαγγελματικη ευσυνειδησια, πρόθυμη να ικανοποιήσει κάθε μας επιθυμία. Είναι τυχερό το NAKOU VILLAGE που την έχει. Πέρασαμε υπέροχα, υπέροχο μέρος. Το συστησαμε στην οικογένεια μας και στους φίλους μας ανεπιφύλακτα. Σύντομα θα πάνε.

Έμεινε: Ιούνιος 2021