3. Σκιάθος κριτικές ξενοδοχείων

9,2

8,7

• Υποβολή σχολίου: 30 Ιουλίου 2022

«Όμορφη,άνετη ,ευχάριστη διαμονή»
    • Οικογενειακό Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου (2 Ενήλικες + 2 Παιδιά)

Ήσυχη,όμορφη και βολική τοποθεσία (με αμάξι 15 λεπτα πας στο κέντρο και μεχρι 10 λεπτά σε όλες τις παραλίες),εξυπηρετικό και φιλικό προσωπικό,καθαρό δωμάτιο,ωραία θέα. Απλά το πρωινό θα ήταν ίσως καλύτερα να είναι μπουφές να επιλέγεις αυτά που προτιμάς, ίσως λόγο covid να μην μπορουσε να γίνει αλλά αν κάποια στιγμή θα ήταν βολικό

Έμεινε: Ιούλιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 7 Αυγούστου 2021

«Τέλεια φιλοξενία!!»
    • Δίκλινο Δωμάτιο - με 1 διπλό ή 2 μονά κρεβάτια

Πεντακάθαρο δωμάτιο, άψογη εξυπηρέτηση, φιλικό προσωπικό...πραγματικά νιώσαμε πολύ όμορφα που περάσαμε τις διακοπές μας εκεί και ελπίζουμε στο μέλλον να μπορέσουμε να το ξανά επισκεφθούμε.

• Υποβολή σχολίου: 2 Αυγούστου 2021

«Καθαρό δωμάτιο με θέα και ησυχία!»
    • Δίκλινο Δωμάτιο - με 1 διπλό ή 2 μονά κρεβάτια

Το ξενοδοχείο ήταν πολύ κοντά στη χώρα/λημάνι μόλις ένα τέταρτο με αμάξι, καλό διατηρημένο με ένα πολύ όμορφο μπαλκόνι μεσ τη φύση. Καθημερινά προσφερόταν διαφορετικό πρωινό, ίσως να μας βρήκε λίγο ασύμφωνους η ποσότητα ή ο καταμερισμός μεταξύ γλυκού και αλμυρού. Το παιδί στη reception πολύ πρόθυμο να μας βοηθήσει, τα δωμάτια καθαρά και με επαρκείς παροχές. Το συστήνουμε!

• Υποβολή σχολίου: 16 Ιουλίου 2021

«Ικανοποιϊτική»
    • Δίκλινο Δωμάτιο - με 1 διπλό ή 2 μονά κρεβάτια

Λογο κορονοϊού δεν υπήρχε πολυ κεφι

Πολύ καλό το πρωινό

Έμεινε: Ιούλιος 2021

• Υποβολή σχολίου: 11 Ιουλίου 2021

«Αρκετα καλή.»
    • Δίκλινο Δωμάτιο - με 1 διπλό ή 2 μονά κρεβάτια

Το πρωινο ειχε περιορισμενες επιλογες, δεν υπηρχε μπουφες με αποτελεσμα να πηγαινουμε στην Σκιαθο για πρωινο για να φαει ο γιος μου και να επιστρεφουμε στο ξενοδοχειο για να φαω εγω. Επισης οι ωρες εξηπηρετησης ειναι 9.00- 11.00, που για μας που ειμαστε πρωινοι τυποι και ξυπναμε νωρις να περιμενουμε να παει η ωρα 9.00 για να φαμε. Μετα απο αιτημα μας μας ειπαν οτι μπορουμε να κατεβαινουμε απο τις 8:30.

Η τοποθεσια, καθαριοτητα, ο υπαιθριος χωρος της πισινας.

Έμεινε: Ιούλιος 2021

• Υποβολή σχολίου: 20 Αυγούστου 2022

6,0
    Ευχάριστο
    • Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων

Η μονάδα χρειάζεται σημαντική αναβάθμιση για να αντιστοιχεί στο ζητούμενο κόστος διαμονής. Τα κρεβάτια ήταν άβολα κ κακής ποιότητας. Το πρωινό περιοριστικό κ χαμηλής ποιότητας (ο καφές πραγματικό νεροζουμι). Μετά από το πρωινό, το μπαρ φτιάχνει μόνο τοστ κ καφέ. Η δε πισίνα είναι τόσο μικρή που μόνο για πλατσουρισμα, κάνει (μόνο για παιδιά μικρής/ μεσαίας ηλικίας). Η αισθητική των δωματίων κ των κοινόχρηστων χωρών συνολικά είναι κακόγουστη & ξεπερασμένη αισθητικά. Κρίμα.

Το δίχωρο δωμάτιο ήταν ευρύχωρο κ λειτουργικό. Η καθαριότητα στο δωμάτιο καλή. Ο περιβάλλον φυσικός χώρος όμορφος κ περιποιημένος. Η παραλία του Τρούλου εξαιρετική κ σε κοντινή απόσταση. Το προσωπικό χαμογελαστό κ γενικά προσπαθεί να ανταποκριθεί αλλά...

Έμεινε: Αύγουστος 2022

• Υποβολή σχολίου: 19 Αυγούστου 2021

3,0
    «Υπέροχος χώρος με αγενές διεύθυνση. Διαλέξτε εσείς»
    • Δίκλινο Δωμάτιο - με 1 διπλό ή 2 μονά κρεβάτια

Τόσα χρόνια που ταξιδεύω, δεν έχω δει πιο αγενής διεύθυνση. Καθόλου ευχάριστο προσωπικό κι επειδή είναι μόνο 3 άτομα για όλες τις δουλειές, μπαίνουν ότι ώρα θέλουν εκείνοι στα δωμάτια να καθαρίσουν. Η κυρία Μαρία μας "έδιωξε" από τις 11 ενώ κανονικά το checkout είναι στις 12. Με παίρνει τηλέφωνο να φτιάξω το αυτοκίνητο μου (σχετικά μικρό αυτοκίνητο) επειδή ενοχλούσε, και τα τζιπ που είχαν παρκάρει τελείως στραβά, ούτε που κουνηθηκαν... Απαράδεκτη συμπεριφορά από μία διευθύντρια ξενοδοχείου... Για μένα πιο πολύ μετράει η συμπεριφορά, παρά το ίδιο το ξενοδοχείο. Το πρωινό σερβίρεται στις 9 ενώ τα περισσότερα ξενοδοχεία σερβίρουν στις 8.

Πανέμορφος χώρος, μεγάλη ποικιλία στο πρωινό (κάθε μέρα είναι διαφορετικό και σερβίρουν εκείνοι, δεν έχεις τη δυνατότητα να διαλέξεις). Άνετα δωμάτια και το ξενοδοχείο σε πολύ καλή θέση (πολύ κοντά σε Κουκουναριές και παραλία Τρούλος).

• Υποβολή σχολίου: 1 Αυγούστου 2021

5,0
    Επαρκές
    • Μεμονωμένος ταξιδιώτης
    • Στούντιο

Δεν υπηρχε υπηρεσία σέρβις απο επαγγελματιες σερβιτόρους ή μπάρμαν. Όλα τα έκανε η ιδιοκτήτρια η οποία μπορουσε να ήταν πιο διακριτική όσον αφορά τα τηλεφωνήματά της κατα τη διάρκεια παραμονης των πελατών στο χώρο της πισίνας ή του πρωινού. Το πρωινό επισης ήταν υποτυπώδες. Δεν υπηρχε ένας καθρέφτης στο υπνοδωμάτια και πρίζα στο μπάνιο, οπότε δεν μπορουσα να χρησιμοποιήσω το πιστολακι. Επίσης τα κλιματιστικά δεν λειτουργουσαν αν ανοιγε ένα παράθυρο. Ενα βραδυ τοποθέτησαν πότισμα στον κήπο το οποιο έβρεξε ολες τις πετσέτες που ειχα απλωμενες στη βεράντα μου. Το διαμερισμα δεν ειχε θεα.

Πολύ ωραίος χώρος στην πισίνα και ολοκαίνουργια μαξιλαρια στις ξαπλώστρες. Η τηλεόραση στο δωμάτιο σύγχρονη και μεγάλη. Το μπάνιο ανετο.

• Υποβολή σχολίου: 22 Οκτωβρίου 2023

• Υποβολή σχολίου: 17 Αυγούστου 2022

1,0
    Πολύ κακό

Έμεινε: Αύγουστος 2022

Οι επισκέπτες σχολίασαν και αυτά τα καταλύματα: