3. Κυκλάδες κριτικές παραθεριστικών κατοικιών

10,0

• Υποβολή σχολίου: 30 Σεπτεμβρίου 2023

«Υπέροχη διαμονή !!!»
    • Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Μείναμε στο δίχωρο διαμέρισμα, και περάσαμε υπέροχα. Πεντακάθαρο με εξαιρετική θέα και καθημερινή καθαριότητα, και επίσης πολύ άνετα κρεβάτια. Ένα μεγάλο ευχαριστώ στο Χρήστο που ήταν πάντα άμεσα διαθέσιμος σε οτιδήποτε χρειαστηκαμε, με αυθεντικά φιλική διάθεση και επαγγελματισμο Φυσικά και θα ξανάρθουμε !!!

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 4 Σεπτεμβρίου 2023

• Διαμέρισμα 3 Υπνοδωματίων

Σιτες στα παράθυρα, καθως και κάποια καρεκλα να ακουμπάς ρούχα και πράγματα θα ήταν χρήσιμα .

Φοβερή θέα . Πολύ φιλόξενος ιδιοκτήτης πρόθυμος να δώσει συμβουλές για το που να πας για μπάνιο , ποτό , φαγητό .

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2023

• Υποβολή σχολίου: 31 Αυγούστου 2023

• Διαμέρισμα 3 Υπνοδωματίων

Εξαιρετική, μαγευτική θέα, μοναδικό ηλιοβασίλεμα και ο Χρήστος φιλόξενος, εξυπηρετικός, φιλικός μας πρόσφερε την ιδανική διαμονή στην Άνδρο. Το σπίτι πολύ προσεγμένο. Μπράβο!!!

Έμεινε: Αύγουστος 2023

• Υποβολή σχολίου: 19 Αυγούστου 2023

8,0
    «Λευκά σπίτια με θέα το ηλιοβασίλεμα»
    • Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Το μόνο που λείπει από το κατάλυμα για να ανέβει κατηγορία είναι το πρωινό (δεν υπάρχει), και μικρές λεπτομέρειες (όπως λίγη έξτρα προσοχή στην καθαριότητα). Αν όμως ανέβει κατηγορία, ίσως ανέβει και σε τιμή, οπότε είναι πολύ τίμιο για αυτά που προσφέρει.

Το ξενοδοχείο χωρίζεται σε δύο μέρη: τα Studios στον επαρχιακό δρόμο, και το Village με τα λευκά σπιτάκια στην Α' είσοδο του Μπατσί. Εμείς μείναμε στο Village, που διατηρεί ένα πολύ όμορφο κυκλαδίτικο στιλ: όλα τα σπιτάκια είναι πολύ ευρύχωρα, με μεγάλη βεράντα που βλέπει στη θάλασσα και το ηλιοβασίλεμα. Εξαιρετικός οικοδεσπότης ο Χρήστος, πάντα εκεί να σε βοηθήσει με χαμόγελο. Επίσης δυσεύρετα καλή η σχέση ποιότητας τιμής. Θα το πρότεινα οπωσδήποτε.

• Υποβολή σχολίου: 21 Ιουλίου 2023

«Υπέροχα !!!!»

Ισως μια καφετιέρα !!

Δέν ξέρω αν η Άνδρος θα ήταν τόσο ωραία αν δέν έμενα σ αυτό το κατάλημα!! Όλο το συγκρότημα ειναι σε μια καταπληκτική τοποθεσία ,πολυ εύκολα προσβάσιμα ,μεγάλα δωμάτια τεράστιο μπαλκόνι με θέα το ηλιοβασίλεμα ο δε Κύριος Χρήστος μας αφόπλισε με το χαμογελό του και την διάθεση να μας βοηθήσει για τα πάντα στο νησί !! ευχαριστούμε!!

• Υποβολή σχολίου: 11 Ιουλίου 2023

• Γκρουπ

Όλα ήταν τέλεια!

Απίστευτη θέα, πολύ καθαρό ευρύχωρο δωμάτιο και ο Χρήστος ο οικοδεσπότης πολύ ευγενικός και εξυπηρετικός!

• Υποβολή σχολίου: 10 Ιουλίου 2023

• Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Εκπληκτική θέα. Πολύ καλός επαγγελματίας ο Χρήστος. Βολική η τοποθεσία του καταλύματος.

• Υποβολή σχολίου: 20 Σεπτεμβρίου 2022

«Θα ξαναπαμε!»
    • Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Η θέα με το ηλιοβασίλεμα είναι μάλλον απ' τις πιο όμορφες στην Άνδρο, αλλά και η τοποθεσία του καταλύματος γενικά ήταν πολυ βολική• κοντά στο κέντρο του Μπατσίου με τα πόδια αλλά και ήσυχα, ιδανικό για να χαλαρώσεις. Άνετο, καθαρό και με όλες τις παροχές που αναφέρονται,δε μας έλειψε τίποτα. Ο Χρήστος ευγενικός και εξυπηρετικότατος,μας βοήθησε με πληροφορίες για παραλίες, εστιατόρια κτλ.

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 31 Αυγούστου 2022

«Θέα στο απέραντο γαλάζιο.»
    • Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Δεν υπάρχει κάτι που δεν μου άρεσε, θέλει μόνο κάποιες μικρές διορθώσεις στο μπάνιο αλλά είναι πτέσμα μπροστά στα θετικά στοιχεία του. Μια πισίνα στο συγκρότημα θα το απογείωνε εντελώς...

Το δωμάτιο είναι σε απίστευτα πολύ καλό σημείο για να έχεις θέα στην απέραντη θάλασσα και να απολαμβάνεις ένα μοναδικό ηλιοβασίλεμα που σβήνει σε αυτή. Το κέντρο του χωριού απέχει ελάχιστα και αν θες πηγαίνεις και με τα πόδια και μόλις δύο λεπτά με το αμάξι. Ο ιδιοκτήτης κάτι παραπάνω από φιλόξενος έχει την κάθε καλή διάθεση να κάνει τον tour operator του νησιού, αλλά και να εξυπηρετήσει σε ότι περνά από το χέρι του. Το σημείο είναι απίστευτα ήσυχο και το μπαλκόνι μοναδικό. Τέλος το συγκρότημα έχει δικό του parking. Θα το επέλεγα μόνο και μόνο για την θέα του και την καλή του ενέργεια. Το συστήνω ανεπιφύλακτα...

• Υποβολή σχολίου: 27 Αυγούστου 2022

• Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Άνετο δωμάτιο. Μεγάλο μπαλκόνι. Υπέροχη θέα. Ήσυχη τοποθεσία.

• Υποβολή σχολίου: 22 Αυγούστου 2022

«Το τέλειο μέρος για να μείνεις στην Άνδρο 😁»
    • Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Δεν υπήρξε κάτι που δεν μας άρεσε 😊

Τρομερή θέα, ειδικά το ηλιοβασίλεμα 😁 Ο Χρήστος ήταν τρομερά εξυπηρετικός και ήταν εκεί για κάθε μας ανάγκη, τον ευχαριστούμε πολύ που έκανε την εμπειρία μας στην Άνδρο ακόμα πιο όμορφη 😁

• Υποβολή σχολίου: 21 Αυγούστου 2022

• Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό και άνετο και η θέα ήταν πραγματικά υπέροχη. Επίσης ο οικοδεσπότης ήταν πολύ εξυπηρετικος μας κατατοπισε πλήρως και ήταν ανά πάσα στιγμή στη διάθεσή μας. Σιγουρα θα το ξαναπροτιμησουμε αν βρεθούμε στην Ανδρο!

• Υποβολή σχολίου: 20 Αυγούστου 2022

«Όλα τέλεια!!!»
    • Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων

Δεν είχε καφετιέρα (πταίσμα) :)

Η θέα από την βεράντα ήταν φοβερή, σου έκοβε την ανάσα. Internet με πολύ καλό σήμα. Ιδιωτικό πάρκινγκ. Τα κρεβάτια ήταν πολύ άνετα. Καθημερινή καθαριότητα. Η τοποθεσία νομίζω ότι δεν θα μπορούσε να ήταν καλύτερη, είσαι κοντά σε όλα. Ο Χρήστος (οικοδεσπότης) ευγενικότατος και πάντα πρόθυμος να μας εξυπηρετήσει και να μας καθοδηγήσει για όλα. Παρόλο που είχαμε κλείσει το δωμάτιο για τρία άτομα, ήρθε και τέταρτο αλλά δεν μας ζήτησε παραπάνω χρήματα, πολλά μπράβο!!! Αν ξαναπάμε Άνδρο, σίγουρα θα μείνουμε εκεί.

• Υποβολή σχολίου: 11 Αυγούστου 2022

• Διαμέρισμα 3 Υπνοδωματίων

Ο οικοδεσποτης ηταν αρκετα κατατοπιστικος και μας βοήθησε σε ότι χρειαζόμασταν. Ειναι μια εξαιρετική επιλογη για διακοπές.

• Υποβολή σχολίου: 7 Αυγούστου 2022

«Εξαιρετική και χωρίς προβλήματα διαμονή.»

Όλα καλά!

Άνετο, καθαρό και καταπληκτική θέα από το μπαλκόνι. Ιδιωτικό πάρκινγκ. Εξυπηρέτηση και πολύ καλή διάθεση του ιδιοκτήτη.

• Υποβολή σχολίου: 31 Ιουλίου 2022

«Εξαιρετική Άνδρος!!! Υπέροχος προορισμός, καλοί άνθρωποι και ποικιλία από παραλίες για κάθε γούστο!!»
    • Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων

Λίγο ένα μικρό θεματάκι με το internet ,για μας μικρό αλλά μπορεί για κάποιους άλλους προβλημα

Εξαιρετική θέα, εξαιρετική εξυπηρέτηση , άνεση, καθαριότητα, τοποθεσία καταλύματος

• Υποβολή σχολίου: 31 Ιουλίου 2022

«Αξιολάτρευτο διαμέρισμα»
    • Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Θα προτιμουσα μόνο να έχει και κρεμοσαπουνο για τα χέρια

Υπέροχη θέα, εξαιρετική τοποθεσία

• Υποβολή σχολίου: 27 Ιουλίου 2022

• Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Ιδανική επιλογή για χαλάρωση και ξεκούραση. Υπέροχη θέα! Θα το επιλέξουμε ξανά σε επόμενη μας επίσκεψη! Άριστη εξυπηρέτηση και καθοδήγηση από τον ιδιοκτήτη!

• Υποβολή σχολίου: 25 Ιουλίου 2022

• Έμεινε 1 βράδυ

Υπέροχη τοποθεσία με φανταστική θέα! Το δωμάτιο άνετο κ καθαρό! Ο οικοδεσπότης ευγενέστατος κ πρόθυμος να σε εξυπηρετήσει σε ό,τι χρειαστείς! Θα το επιλέξω σίγουρα ξανά όταν επισκεφτώ το νησί!

• Υποβολή σχολίου: 19 Ιουλίου 2022

«ήταν όλα πολύ ικανοποιητικά»
    • Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

θα το ήθελα λίγο πιο καθαρό

πολύ ωραιά τοποθεσία, εξαιρετική θέα, το δωμμάτιο είχε ό,τι χρειαζόμασταν.

• Υποβολή σχολίου: 28 Ιουνίου 2022

• Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Πολύ καλές παροχές, ο οικοδεσπότης ο Χρήστος εξαιρετικός ! Υπέροχη θέα στη θάλασσα δεν πρέπει να χάσετε το ηλιοβασίλεμα!

• Υποβολή σχολίου: 26 Ιουνίου 2022

• Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Το στρώμα μόνο ήταν λίγο σκληρό

Η θέα , τα δωμάτια , η φιλοξενία του ιδιοκτήτη.

• Υποβολή σχολίου: 22 Ιουνίου 2022

8,0
    Πολύ καλό
    • Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Ήταν ένα συμπαθητικό και καθαρό κατάλυμα, αντάξιο των χρημάτων του. Η βεράντα με την απίστευτη θέα της από όπου μπορούσες να απολαύσεις και το ηλιοβασίλεμα ήταν ότι καλύτερο. Επίσης, ο Χρήστος, ο οικοδεσπότης, ήταν πάντα διαθέσιμος και πρόσχαρος, με το χαμόγελο στα χείλη να μας εξυπηρετήσει. Μας πρότεινε ακόμη και παραλίες που θα μπορούσαμε να επισκεφτούμε με βάση τον αέρα. Ευχαριστούμε για όλα!

• Υποβολή σχολίου: 6 Σεπτεμβρίου 2022

7,0
    Καλό
    • Γκρουπ
    • Διαμέρισμα 2 Υπνοδωματίων

Τα παραθυρα ειχαν παλια κουφωματα χωρις σιτες, με αποτελεσμα να βρουμε ολων των ειδων τα εντομα μεσα. Το μπανιο ηταν πολυ ωραιο αλλα η κουρτινα δεν καλυπτε την ντουζιερα με αποτελεσμα να πλημμυρίζει καθε φορα που χρησιμοποιουσαμε το ντουζ.

Πολυ καλη τοποθεσια, ελαχιστα λεπτα απο το Μπατσι με το αυτοκινητο! Ο ανθρωπος που μας εξυπηρετησε ηταν πολυ φιλικος κ εξυπηρετικος!! Πολυ ευρυχωρα δωματια