3. Ήπειρος κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
  4. Πάργα κριτικές παραθεριστικών κατοικιών
  5. Κριτικές για το To Petrino (VIlla Markos)

Σχόλια του To Petrino (VIlla Markos)

Αλωνακια, Πάργα, 48060, Ελλάδα

9,8

9,4

9,9

• Υποβολή σχολίου: 3 Σεπτεμβρίου 2023

«Υπέροχοι ιδιοκτήτες!Πολύ καλή εμπειρία!»
    • Έμεινε 1 βράδυ

Το ίντερνετ δεν δούλευε ιδιαίτερα καλά. Μπορεί να ήταν κ κάτι προσωρινό αφού μείναμε μόλις μια μέρα στο δωμάτιο

Πολυ καλή τοποθεσία! Αφήσαμε το αμάξι και πηγαίναμε παντού με τα πόδια. Μεγάλος χώρος,άνετος και με μια μικρή αυλή με χώρο να απλώσεις ρούχα καθώς και τραπέζι να χαλαρώσεις. Πολύ φιλικοί ιδιοκτήτες,μας έφεραν τοστακια στο δωμάτιο το πρωί λίγο αφότου ξυπνήσαμε! Σας ευχαριστούμε πολύ!

• Υποβολή σχολίου: 26 Αυγούστου 2023

• Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Πολύ ευγενικοί και φιλόξενοι οι Οικοδεσπότες

• Υποβολή σχολίου: 17 Αυγούστου 2023

• Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Πεντακαθαρο. Καθε μερα αλλαγη πετσετων συμμάζεμα και καθαριότητα. Η κ. Μαργαριτα η καλυτερη οικοδέσποινα! Οτι θελαμε το ζητουσαμε και το ειχαμε. 15αγουστος γιορταζα και μου φερε λουκουμαδες που εφτιαξε η ιδια 1 μπουκαλι κρασι και λουλουδια! Το κανουν απο την καρδια τους και φαινεται.

• Υποβολή σχολίου: 14 Αυγούστου 2023

• Deluxe Διαμέρισμα

Δεν έχω κάτι να αναφέρω.

Η τοποθεσία ότι είναι κοντά στην κέντρο πας με τα πόδια. Η φιλοξενία και η καθαριότητα της κυρίας Μαργαρίτας ήταν το κάτι άλλο. Το κατάλυμα ήταν όμορφο ,καινούργιο. Θέσεις πάρκινγκ δεν του λείπει τίποτα.

• Υποβολή σχολίου: 13 Αυγούστου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Το πάρκινγκ ήταν απέναντι σε μια μικρή αλάνα με δέντρα, όπου δεν υπήρχε ιδιαιτερος χώρος. Χωρούσαν το πολύ 2-3 αυτοκίνητα.

Tip-Top πεντακάθαρα δωμάτια με όλες τις ανέσεις. Τα λευκά είδη ήταν φρέσκα και μυριζαν καθαριότητα και προσωπική φροντίδα. Πολύ περιποιημένοι και ανετοι χώροι (καθιστικό & υπνοδωμάτιο). Όλα ήταν καινούργια, το μπάνιο ευρύχωρο, τα κρεβάτια άνετα, μεγάλο μπαλκόνι. Μετα απο μια κουραστική μερα ηταν μια πολύ καλη επιλογή. Η τηλεόραση είχε καλό μέγεθος και ηταν σε σωστή θέση τοποθετημένη. Ο ξενώνας βρίσκεται σε σχετικά καλό σημείο κοντά στην πόλη. Η τιμή/βραδιά σε σύγκριση με τα άλλα δωμάτια που μείναμε στην περιοχή ήταν πολύ καλή και λόγω της σεζόν.

• Υποβολή σχολίου: 12 Αυγούστου 2023

«Θα το επέλεγα ξανά»
    • Παρέες φίλων
    • Έμεινε 1 βράδυ

Το κατάλυμα ήταν πεντακάθαρο, με πολύ άνετη κρεβατοκάμαρα, πολύ ικανοποιητικό σχετικά με τις παροχές, καθώς υπήρχε και τσιπουράκι στο δωμάτιο για την απογευματινή μας άφιξη. Το μπαλκόνι του δωματίου μας έβλεπε στο βουνό και τους ελαιώνες, πολύ ευχάριστη θέα για τον πρωινό μας καφέ. Οι άνθρωποι που μας υποδέχτηκαν ήταν χαμογελαστοί και πολύ εξυπηρετικοί. Λίγο μακριά από την παραλία για να περπατήσει κανείς ως εκεί, αλλά αξίζει.

• Υποβολή σχολίου: 8 Αυγούστου 2023

• Γκρουπ
    • Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Όλα ήταν υπέροχα, πολύ καθαρά και οι ιδιοκτήτες φιλόξενοι και εξυπηρετικοί! Σίγουρα θα το ξανα προτιμήσουμε!

• Υποβολή σχολίου: 1 Αυγούστου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Αν έψαχνα να βρω κάτι μείον, θα ήταν η καμπίνα του μπάνιου που ήταν λιγο στενή για να κάνουμε το μωράκι μας μπάνιο.

Όλα ήταν υπέροχα. Οι οικοδεσπότες,ήταν πολύ ευγενικοί. Μας πρόσφεραν παραδοσιακά προϊόντα κατά την άφιξη μας αλλά και τη διαμονή μας. Το δωμάτιο ήταν παντακάθαρο με όλες τις παροχές που χρειαζόμασταν. Η τοποθεσία ιδανική. 5 λεπτά από το κέντρο.

Έμεινε: Ιούλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 15 Ιουλίου 2023

• Έμεινε 1 βράδυ

Πολύ καθαρό και άνετο. Πολύ φιλόξενοι οι οικοδεσπότες. Το συστήνω σε όλους.

Έμεινε: Ιούλιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 5 Ιουνίου 2023

• Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Το σπίτι άστραφτε! Βοηθούσε μεν το ότι είναι καινούριο, ωστόσο φαινόταν ότι το καθάριζαν ενδελεχώς καθημερινά! Το πρωί Επίσης μας έφερνε η οικοδέσποινα κ από κάτι χειροποίητο όπως λουκουμάδες ή πίτα κ αυτό ήταν εξαιρετικό ως κίνηση! Ήταν κ συμπαθέστατη η κα Μαργαρίτα εκτός των άλλων..!

Έμεινε: Ιούνιος 2023

• Υποβολή σχολίου: 11 Σεπτεμβρίου 2022

• Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Άψογη φιλοξενία, μοναδική καθαριότητα, μας κέρασαν σπανακόπιτα πολλη νόστιμη, τοστακια στα παιδια σοκοφρέτες.... Και κρασάκι στο τέλος... Όλα ήταν τέλεια δεν έχω λόγια. Το προτείνω χωρίς δευτερες σκέψεις.

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2022

• Υποβολή σχολίου: 11 Σεπτεμβρίου 2022

• Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο και είχε σε καθημερινή βαση υπηρεσίες καθαρισμού. Οι οικοδεσπότες ευγενέστατοι, εξυπηρετικοί και διακριτικοί.

• Υποβολή σχολίου: 31 Αυγούστου 2022

• Έμεινε 1 βράδυ

Πολύ καθαρό δωμάτιο, άριστα εξοπλισμένο. Οι οικοδεσπότες πολύ ευγενικοί, πρόθυμοι να μας βοηθήσουν. Σε βροχερή νύχτα φρόντισαν τα ρούχα που είχαμε απλώσει να μη βραχούν μεταφέροντας την απλώστρα σε υπόστεγο.

• Υποβολή σχολίου: 23 Αυγούστου 2022

• Έμεινε 1 βράδυ

Πεντακάθαρο δωμάτιο,ευγενικοί οικοδεσπότες ο κύριος Δημήτρης και η σύζυγός του, πολύ ευχάριστη διαμονή!Μείναμε πολύ ικανοποιημένοι! Ευχαριστούμε πολύ!

• Υποβολή σχολίου: 22 Αυγούστου 2022

«Ονειρο»

Ολα άψογα

Η καθαριοτητα, το διαμέρισμα εσωτερικά και εξωτερικά τέλειο. Καινούριο. Η φιλοξενία και η εξυπηρέτηση των ιδιοκτητών άψογη. Πολύ κοντά σε όλες τις παραλίες.

• Υποβολή σχολίου: 14 Αυγούστου 2022

«Υπέροχα»
    • Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Ήταν όλα τέλεια θέλω να ξανά πάμε!!!

Έμεινε: Ιούλιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 14 Αυγούστου 2022

• Έμεινε 1 βράδυ

Όλα ήταν τέλεια... Απλά, θα βόλευε ένας πιο ιδιωτικός χώρος πρόσβασης και χαλάρωσης στην κοινή αυλή .

Το ευγενικό προσωπικό, η καθαριότητα στα δωμάτια, η θέση στάθμευσης δίπλα στο κατάλυμα, οι παροχές του.

• Υποβολή σχολίου: 15 Ιουλίου 2022

• Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Άψογη φιλοξενία.Πολυ όμορφο και πεντακάθαρο δωμάτιο με άριστες παροχές.Ηταν όλα πανέμορφα.Η οικοδέσποινα ευγενική και πάρα πολύ περιποιητικη!!!

Έμεινε: Ιούλιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 12 Ιουνίου 2022

• Έμεινε 1 βράδυ

Ήταν εξαιρετικά όλα.. από τα πιο ωραία δωμάτια (συνολικά) που έχουμε μείνει. Μεγάλο όμορφο άνετο πλήρες πεντακάθαρο!!

Έμεινε: Ιούνιος 2022

• Υποβολή σχολίου: 3 Σεπτεμβρίου 2021

• Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Το μόνο ίσως που πιθανόν να ενοχλησε αλλά σε ελάχιστο βαθμό ήταν οι σωληνώσεις (υδραυλικά) καθώς ακούγονται...κατά τα άλλα η διαμονή εξαιρετική!!!

Ευγενικοί, χαρούμενοι άνθρωποι, πεντακάθαρο το δωμάτιο...κάθε μέρα καθαριότητα...από τα καλύτερα καταλύματα

Έμεινε: Σεπτέμβριος 2021

• Υποβολή σχολίου: 1 Σεπτεμβρίου 2021

Ολα.....!!!!

• Υποβολή σχολίου: 18 Αυγούστου 2021

• Έμεινε 1 βράδυ

Ήταν εξαιρετικό από κάθε άποψη!! Πανέμορφο κατάλυμα σε πολύ βολική τοποθεσία! Άψογη φιλοξενία!! Ανυπομονούμε να ξαναπάμε!!

• Υποβολή σχολίου: 9 Αυγούστου 2021

«Όλα ήταν τελεια»
    • Διαμέρισμα 1 Υπνοδωματίου

Υπήρχαν πάντα καθαρά σεντόνια και πετσέτες Οι άνθρωποι ήταν πολύ εξυπηρετικοί καθάριζαν συνέχεια και στο σπίτι υπήρχε πρωινό και για κέρασμα ποτό τα οποία ήταν δωρεάν όλα. Επίσης είναι σε καλή τοποθεσία παρκαραμε ακριβώς στο σπίτι όπου μας περίμεναν στην πόρτα οι άνθρωποι εκεί μας έδειξαν το σπίτι και μας ευχήθηκαν καλή διαμονή. Όλα ήταν τέλεια αξίζει να επιλέξετε το συγκεκριμένο κατάλυμα για τη διαμονή σας

• Υποβολή σχολίου: 1 Αυγούστου 2021

• Έμεινε 1 βράδυ

ολοκαινουριο και πεντακαθαρο!!!! απολυτα εξοπλισμενο για τα παντα που θα μπορουσες να χρειαστεις!!! οι οικοδεσποτες εκπληκτικοι ανθρωποι μας περιμεναν παρολο που αργησαμε, και μας καλοδεχτηκαν. μας προσφεραν αναψυκτικα και μπυρα. σας ευχαριστουμε πολυ!!!!

Έμεινε: Ιούλιος 2021