2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Істрія: відгуки про готелі
  4. Бале: відгуки про готелі
Хорватія Бале Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Camping Homes Mon Perin Оцінка за відгуками: 8,9

“Все було супер. Відпочивали у будинку «Престиж» все чисто, все є для комфортного проживання. Басейни чисті, лежаків достатньо. Кафе на території супер, порції величезні і смачно. Тихо, спокійно, все для сімейного відпочинку.“

• Camping Homes Mon Perin Оцінка за відгуками: 8,9

“Чудове розташування, все що потрібно, є на території кемпінгу“

• Camping Homes Mon Perin Оцінка за відгуками: 8,9

“Все. Настільки чудового і сбалансованого у всіх значеннях місця, я не бачив. Та ще й за дуже приємною ціною. Однозначно будемо повертатися“

• Luxury Glamping Bay Villas Porto Bus Оцінка за відгуками: 9

“Чудове місце, комфортна віла, де все дуже зручно і продумано для відпочинку, професійний та гостинний персонал, уважний до всіх побажань. Нам дуже сподобалось це чудове місце, море, дякуємо за класний відпочинок!))“

• Camping Homes Mon Perin Оцінка за відгуками: 8,9

“Кемпінг дуже просторий, достатня кількість відокремлених зон для відпочинку з невеликою кількістю людей та різноманітністю вибору територій для відпочинку. Сервіс та умови проживання справді на високому рівні.“

• Camping Homes Mon Perin Оцінка за відгуками: 8,9

“Сподобалось все! Гарний будинок (є все), гарне місцерозташування, гарний басейн та пляж! Неймовірний захід сонця.“

• Luxury Glamping Beach Villas Porto Bus Оцінка за відгуками: 9,4

“Нам сподобалось абсолютно усе! Дуже чиста та комфортна вілла, близько до моря. Особлива радість дітям, які не люблять у жаркі дні далеко ходити пішки, була персональна електрична машинка/GolfCart )))) Дякуємо за турботу! Ми плануємо повернутись ще раз 🫶“

• Camping Homes Mon Perin Оцінка за відгуками: 8,9

“Класні будиночки, велика територія,близько море“

• Casa Colone Оцінка за відгуками: 9,5

“Дуже гарний будинок ,затишно ,зручно,свій двір,барбекю....Рекомендую!!!“

• Camping Homes Mon Perin Оцінка за відгуками: 8,9

“Будинок з гарним технічним оснащенням біля моря в тіні дерев, тиша та спокій, вся інфраструктура поруч. Просто неймовірне море“

30 найкращих готелів - Бале