2. Horvátország hotelértékelések
  3. Dubrovnik-Neretva fogadó- és panzióértékelések
  4. Ston fogadó- és panzióértékelések
Horvátország Ston Hiteles panzió- és fogadóértékelések valódi vendégektől

• Apartments Villa Sol Értékelési pontszám: 8,4

„Megérkezel. A parkolás az úgy megy, hogy nem veszel jegyet a fizetőparkolóban, csak leparkolsz, bárhol(mindenhol fizető) - ezen aggódtam, mert itthon megbüntetnek mire becsekkolsz és megkapod a jegyed - hanem megkeresed gyalog a szállást, bejelentkezel és ott megkapod a parkoló jegyed is, én a kijelentkezés napján 16óráig állhattam volna ott a szállás pénzén. A srác akinél bejelentkeztem egy boltban volt, ott is dolgozik. A szállás a belvárosban van. Reggeli 8-tól kérhető, a szobádban kell elfogyasztanod, akár az ágyban, tetszett. Tea vagy kávé vagy kakaó szalámi, vaj, lekvár, méz, narancslé az adag. Van meleg víz, ágy tiszta, egész kényelmes. Személyzet kedves.. Ingyenes parkolás. Volt bolt ami vasárnap is nyitva volt. Dubrovnik közel.”

• Apartment Sea Dream Értékelési pontszám: 9,5

„A szobában van hűtő, klíma. Tágas, tiszta szoba. A szobákhoz külön konyha van, és mindent megtalálhatő, ami a főzéshez kell. Az erkélyről látni az öblöt és a hegyeket. A szállásra egy keskeny út vezet, melynek két oldalán víz terül el. A Házigazdák kávéval és grappa-val fogadtak.”

• House Ina Ston Értékelési pontszám: 8,5

„Gyönyörű kilátás nyílt az ablakból. A terasz lime és gránátalmafákkal körbevett.”

Ston 5 legjobb panziója és fogadója

1 663 panziókról szóló értékelés a Booking.com oldalán