2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
  3. Lika-Senj County - hodnotenia hotelov
  4. Karlobag - hodnotenia hotelov
Chorvátsko Karlobag Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Apartments Grkinić Priemerné hodnotenie: 8,4

„Perfektná poloha, dvojspálňový apartmán, balkón s prekrásnym výhľadom“

• Adria apartmani Priemerné hodnotenie: 9,7

„Samotný apartman a okolie. Boli sme tu už druhýkrát, majitelia sú veľmi príjemní a ochotní, apartman je vkusne a prakticky zariadený, perfektná terasa. Okolie krásne a tiché, vhodné pre tých, ktorí chcú pokojnú dovolenku. Voda výborná, bezprostredne pod apartmanom. Tento rok sme delfíny nevideli, ale dúhu až dvakrát.“

• Ruža i Natalija Priemerné hodnotenie: 9,1

„Páčilo sa nám všetko. Pekne čisté ubytovanie, príjemná majiteľka, parkovanie vo dvore, výhľad na more, klimatizácia v ubytovaní. Boli sme nad mieru spokojný. Veľmi rada sa sem znova vrátim 😃. Krásne prostredie, príjemný ľudia ☺️.“

• Apartment Mraović by Interhome Priemerné hodnotenie: 9,5

„Apartman svojim vybavenim a prisluchajuca plaz v plnej miere splnili nase predstavy a ocakavania na pokojny oddych. Ocarila nas blizkost mora so sukromnym pristupom, vybavenie plaze lehatkami, moznost slnenia na plazi pri mori ale aj oddych na trave v tieni pinii alebo olivovnika. Priestranna terasa s pohodlnym nabytkom, s vyhladom na more a siluetu ostrova Pag nam poskytla vynikajuce miesto na oddych a relax. Okolie poskytuje velke moznosti aj na cykloturistiku Majitel bol ochotny, napomocny a urcite velmi radi vyuzijeme jeho pohostinnost aj vbuducnosti.“

• Apartment Milka by the Sea Priemerné hodnotenie: 9,7

„To, čo sme si vybrali na bookingu, sme aj dostali a ako bonus k tomu boli naozaj veľmi milí a starostliví ubytovatelia. Pani Dubravka je naozaj milá a decentná dáma, maximálne ochotná. Toto ubytovanie mimo sezóny je absolútne tiché, pokojné, chvíľami sme v celom Ribarica zálive boli iba my. Aj počas dňa aj v noci absolútne ticho, pokoj. Unikátna bola pre nás najmä vonkajšia kuchyňa pri apartmáne na prízemí. Do vnútra sme prakticky chodili iba kvôli spaniu. Variť vonku v plne vybavenej kuchyni bolo naozaj super. More krásne, čisté, modré a zelené odlesky, vchod cez malý kamienkový záliv alebo cez viaceré schodíky, žiadni ježkovia. Ležanie alebo sedenie na pláži vo veľkorysom priestore - betónové platne a viaceré lavičky. Kto chce naozaj pokoj a relax v ubytovaní pár krokov od mora, lepšie miesto ani nemusí hľadať. Poznámka - mimo sezóny je obchod až v Karlobagu, cca 4 km.“

• Apartments Japuncic Priemerné hodnotenie: 9,3

„Ubytovanie super, voda super = vsetko super.“

• Apartmani Mate Vrban Priemerné hodnotenie: 7,8

„Celé zle!!!“

• Ferienhaus Elena Priemerné hodnotenie: 9,7

„Super“

• Charlene Priemerné hodnotenie: 9,6

„Ubytovanie, výhľad, západ slnka a hlavne ticho a kľud. Kto potrebuje dokonalý oddych a pokojnú dovolenku bez množstva ľudí a obchodov, kriku, reštaurácií, atrakcií, bazénov....a iných vychytávok -neváhajte...našli ste to!“

• Guest House Keskic Priemerné hodnotenie: 8,3

„Ubytovanie je blízko pláže. Pekná dedinka, krásne a tiché prostredie, máte na blízku všetko - obchody, reštaurácie. More čisté.Pláže nie sú preplnené a vhodné pre všetky vekové kategórie. Určite sa vrátime.“

Karlobag: 30 najlepších hotelov