2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Krapina-Zagorje County: відгуки про готелі
  4. Крапина: відгуки про готелі
Хорватія Крапина Дійсні відгуки про готелі від справжніх гостей

• Apartmani Hršak Оцінка за відгуками: 9,3

“Приємний персонал, парковка, чистота, дуже швидко нагріли приміщення“

• Pension Vuglec Breg Оцінка за відгуками: 9,2

“Ресторан на території готелю не дуже“

• Apartman Sara vl. Franjo Klasić Оцінка за відгуками: 9,6

“Дуже привітні і гостинні господарі. Помешкання чисте. Все відповідало фотографіям на букігнгу. Зручні ліжка. Близько до центру містечка. Поруч супермаркет.“

• Apartmani Cerovečki Оцінка за відгуками: 9,3

“Прекрасне бюджетне помешкання. Вид зранку був захоплюючий. Зручне помешкання, непогані ліжка, ми добре виспались. Є кухня, ванна і дві окремі спальні. Снідати і на вулиці і в середині супер приємно! Хотілось би затриматись на довше. Дякуємо господарям що пригостили нас вином і потурбувались щоб ми знайшли житло, вислали точку на карті, це дуже допомогло. В сусідній квартирі були люди з дітьми, а шумоізоляція не дуже. Ми поставились з розумінням до дітей,діти це діти. Але було добре чутно ввечері та зранку діточок.“

• Apartman Mr Guest Krapina Оцінка за відгуками: 9,7

“Чисте та гарне приміщення. Дуже багато посуду,рушників. Поруч є супермаркет) Є дуже класна бесідка біля дому,було приємно випити ранком там кави!“

• Apartman 2 Оцінка за відгуками: 9,6

“Зупинялись на одну ніч під час подорожі. Дуже приємний господар зустрів нас ввечері, показав апартаменти та пригостив смачним домашнім вином. Апартаменти чисті, комфортно відпочили сім'єю і можемо рекомендувати усім☺️“

• Kuća za odmor Magdalena&V Оцінка за відгуками: 9,4

“Дуже приємний та доброзичливий господар! Помешкання дуже зручне та має неперевершений краєвид. Ввечері тиша та спокій огортає тебе. По бажанню можливо замовити національну кухню та спробувати смак місцевих блюд та домашнього вина.Цей вечір був незабутнім. Дякуємо за гостинність та дружню зустріч!“

• Kuća za odmor Zeleni breg Оцінка за відгуками: 9,5

“З будинку відкриваються дивовижні краєвиди, гарна тераса, багато предметів декору, виробів із дерева. Зручно для великої компанії зупинитись на ніч на шляху до моря. Гарні господарі, брати Роберт і Златко, завжди раді допомогти.“

• Apartman Mr Guest Krapina Оцінка за відгуками: 9,7

“Гарні і сучасні меблі.моїм дітям дуже сильно сподобалось ліжко.чисто і охайно в номері.гарна тераса.“

15 найкращих готелів - Крапина