2. Horvátország hotelértékelések
  3. Split-Dalmácia hotelértékelések
  4. Nečujam hotelértékelések
Horvátország Nečujam Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Apartment Excellent Értékelési pontszám: 9,3

„Amikor megérkeztünk az egyik szállásadó fogadott minket, megmutatott mindent, mit hol találunk, mit hogyan használjunk. A szállás teljes mértékben olyan volt, mint amiket a képeken láttunk, nem ért minket csalódás. Az apartam felszereltsége és tisztasága is kiváló volt. A teraszról a kilátás gyönyörű és nagyon hangulatos. A szállásadók nagyon kedvesek és figyelmesek voltak. Ha kérdésünk volt segítettek, illetve érdeklődtek hogy hogy érezzük magunkat a nyaralás alatt. Nekünk nagyon tetszett a szálláshely és teljes mértékben meg voltunk elégedve vele.”

• Vila Telalović Értékelési pontszám: 9,7

„Gyönyörű kilátás nyílt a tetőteraszról a tengerre ahol lehetőség volt grillezésre, kikapcsolódásra akár több személy részére is. A lakás jól felszerelt, tiszta és kellemes. A szállásadók segítőkészek voltak, bármilyen kérdésünk volt segítettek.”

• Apartman Leo Értékelési pontszám: 9,4

„A vendéglátónk egy nagyon kedves és figyelmes volt. Érkezésünkkor hűtött üdítő várt minket. A gyerekeknek édesség, kávé tea.”

• Hotel Paradise Punta Értékelési pontszám: 9,5

„Tökéletes elhelyezkedés, tágas kényelmes szoba, kedves és segítőkész mindenki, napozóágy és sup ingyen használható, a tenger egy lépésre.”

• Leut Értékelési pontszám: 9,9

„A képek tökéletesen tükrözik a valóságot! Filip nagyon kedves volt és mindenben próbált a segítségünkre lenni. A szállás felszereltsége hihetetlen volt, sokkal több minden volt a szálláson, mint amit elképzelni tudtunk volna. Nagyon jól éreztük magunkat, köszönjük szépen!! :)”

• Apartmani Mima Értékelési pontszám: 9,8

„A szállás kiváló volt és gyönyörű helyen fekszik. A házigazdák nagyon kedvesek és segítőkészek voltak.”

• Villa Paris Értékelési pontszám: 9,3

„Csodás kilátás az öbölre, kedves vendéglátók.”

Nečujam 20 legjobb szállodája

676 Booking.comos hotelértékelés alapján