2. Horvátország hotelértékelések
  3. Karlovác hotelértékelések
  4. Szluin hotelértékelések
Horvátország Szluin Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Apartments Strmac Értékelési pontszám: 8,9

„Jó helyen, tiszta, szép szállás”

• Apartments Strmac Értékelési pontszám: 8,9

„Az emeleti apartmanban voltunk, aminek az erkélye hátrafelé néz, nem a vízesések felé. Itt egy nagyobb erkély van, kényelmesen el lehet kint férni. Csendes, nyugodt arra a táj. A szomszédos telken öt ló legelészett. Mivel két kisgyerekkel voltunk, ezért ők állandóan a lovakat lesték, nagyon tetszett nekik. A szoba pont olyan, mint a képeken. Elképesztően tiszta minden. Még az ágy alatt és a sarkokban is, ami kisgyerekeseknek fontos lehet! Szép ízlésesen berendezett új bútorok és felszerelések. Semmi sem lelakott. A szoba nagy! Ugyan négy személyesnek van írva, de mi két kisgyerekkel simán elfértünk egy franciaágyon és egy kinyithatós kanapén. Van még egy egyszemélyes ágy, azt nem is használtuk.”

• Aria Room - Rastoke Értékelési pontszám: 9,3

„Kedves házigazda. Aki közölte, hogy rá se nézzünk a medencére, mert az nem ide tartozik. Viszont a képek között jól mutat, gondolom.”

• Apartment Tomašević Értékelési pontszám: 9,3

„A házigazgák nagyon kedvesek, a szállás közel van a Rastoke vízesésekhez, maximális tisztaság! Nagyon jól éreztük magunkat, sajnáljuk, hogy a másik éjszakát nem itt töltöttük. 2 házaspár.”

• Sobe Ivan Rastoke 21 Értékelési pontszám: 9,4

„Csodás helyen van a szállás, kilátás a kertre, kisebb vízesésre,nagyon kedves, segítőkész hölgy fogadott. Csak ajánlani tudom”

• Apartments & Room Forest Értékelési pontszám: 9,8

„Szép modern szoba, nagyon tiszta, kényelmes ágy, redőny ami teljes sötétséget biztosított, nagyon kedves segítőkész személyzet.”

• Pego Értékelési pontszám: 9,6

„Központi elhelyezkedés, tiszta, szép berendezés, kényelmes ágy, tágas szoba.”

• Apartment Tomašević Értékelési pontszám: 9,3

„Jó helyen,csendes utcában egy bolt mellett van az apartman. Kedves közvetlen tulaj. A parkoló zárt,udvaron belül. Szép a kert is. Elégedettek voltunk mindennel.”

• Apartments & Room Forest Értékelési pontszám: 9,8

„Gyönyörű, modern, mindennel felszerelt. A mosogatógéptől, a kapszulás kávéfőzőig minden volt. A tulajdonos nagyon kedves és segítőkész.”

Szluin 30 legjobb szállodája

12 413 Booking.comos hotelértékelés alapján