2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
  4. Trpanj - hodnotenia hotelov
Chorvátsko Trpanj Overené hodnotenia od skutočných hostí

„lokalita“

• Petar Priemerné hodnotenie: 8,5

„Tichá lokalita, pekný výhľad z terasy. Milí domáci, bez problémov nás ubytovali aj so psom, labradorom. Pešia dostupnosť na pláže, alebo do centra. Miestny potravinový obchodík 5 min. peši. Veľmi sa nám páčila prechádzkova trasa popri mori do centra, a nočné árie v podaní miestneho zboru šakalov.“

• Hotel Faraon Priemerné hodnotenie: 7,5

„Skvelá poloha, príjemné prostredie, kľudnejšie a menšie letovisko, no blízko všade, hotel je pekne osadený a situovaný hneď pri pláži. Jednoduchšie zariadenie izieb, no dostatočne vybavené a hlavne čisté. Strava chutná, rôznorodá a dostatok, rovnako ako aj nápoje. Ústretový a milý personál. Možnosť ubytovania so psíkom. Bezplatné parkovanie.“

• Guest House Katić Priemerné hodnotenie: 8,4

„Výborná lokalita priamo v centre mesta, obchod hneď vedľa ubytovania tak isto aj reštaurácie. Priestranný apartmán prerobená kúpeľňa a kuchyňa.“

• Apartmants Bubalo Priemerné hodnotenie: 9,6

„Veľmi krásne ubytovanie, príjemná izba krásne vybavená, veľkej časti prerobená s novou klimatizáciou. Plne vybavená kuchyňa. Odporúčam aj pre rodiny aj pre páry. Hneď pri príchode sme mali nachystané čerstvé figy z ich záhrady a vynikajúci likér na prípitok. Každý deň sa nas pani domáca pýtala či sme sa dopre vyspali a či je všetko v poriadku. Naozaj veľmi milé ubytovanie ako u babky :)“

„super, super“

• Apartmani Mlaja Priemerné hodnotenie: 9,1

„Všetko ,není čo vytknúť .kľudne a tiché miestečko blízko pláže aj centra .wifi bola trocha slabšia ale ste na dovolenke nepotrebujete internet :)pani domáca milá ,keď bolo treba pomohla“

„Výborný personál ,dobrá strava,poloha hotela“

„Tecepcia vyborna.“

• Guest House Katić Priemerné hodnotenie: 8,4

„Ubytovanie má k dispozícii reštauráciu, dobre varia, veľmi dobrá pizza. Krásne prostredie, blízko mora a promenády okolo mora“

Trpanj: 15 najlepších hotelov