2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
  3. Primorsko-Goranska županija - hodnotenia dovolenkových prenájmov
  4. Krk - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Chorvátsko Krk Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Apartment Marin Krk Priemerné hodnotenie: 9,4

„Nadherny byt kusok od pristavu, prekrasny vyhlad, súkromie, pohodlne matrace, vyhradene parkovacie miesto, velka smart tv, hostitel velmi priatelsky, bezproblemova komunikacia, urcite sa este vratime!“

• Apartments Sinisa - Krk Town Priemerné hodnotenie: 9,3

„Super privítanie, domáci nám skvele poradil,pekný čistý apartmán!!!“

• Apartments Braut Krk Priemerné hodnotenie: 9,3

„Perfetne vybavený apartmán,mali sme tam všetko a bolo to pripravené na 100%,veľmi čisto,krásna terasa na streche.Veľmi milý hostiteľ.“

• Krk centar Priemerné hodnotenie: 9,2

„Úplne zariadený apartmán, historický centrum , čistota. Prijemná majiteľka , informovala o parkingu a ako sa dostanem do apartmánu. Hvala🙏“

• Apartmani LAURA Krk Priemerné hodnotenie: 9,3

„Poloha“

• Apartmani Svjetlana Priemerné hodnotenie: 9,3

„Výborná lokalita, kúsok od centra, tiché prostredie, apartmán nový alebo zrekonštruovaný s modernou kúpeľňou, veľmi čistý a výborne vybavený so všetkými možnými spotrebičmi aj s malým trezorom na cennosti. Parkovanie v areáli apartmánu. Priateľská domáca Ana. Super. Veľká vďaka za príjemný pobyt.“

• Apartments Punta & Vista in Krk Priemerné hodnotenie: 9,2

„Ústretoví majitelia, čistota, terasa s výhľadom“

• Apartment SARA Priemerné hodnotenie: 9,9

„Pri ubytovaní nás čakala pani domáca, všetko v apartmáne ukázala. Boli sme v marci, kúrenie bolo zabezpečené klimatizáciou, ale postačovalo to bez problémov. Zariadenie zodpovedá fotografiám. Vybavenie v kuchyni je naozaj skoro všetkým viac ako zodpovedajúce fotografiám. V chladničke nás čakalo aj osvieženie vo forme piva, džúsu, mlieka, vody. Keďže sme boli na Veľkonočné sviatky tak nám pani domáca pripravila aj Veľkonočnú misu a zákusky. V centre mesta sme boli do 10 min peši. Ďakujeme za príjemný pobyt a starostlivosť.“

30 najlepších dovolenkových prenájmov v destinácii Krk

podľa 18 936 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com