2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
  3. Primorsko-Goranska županija - hodnotenia dovolenkových prenájmov
  4. Krk - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Chorvátsko Krk Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Apartments Ostojic Priemerné hodnotenie: 9,3

„Ubytovanie pekné, čisté. Veľká terasa. Čisté izby aj spoločné priestory, toaleta ... Uteráky v priebehu 6 dní tri krát menili. Hoci majitelia bývajú v jednom zo spodných izieb, nechali nám úplne súkromie a priestor. Pri plnej obsadenosti domu je trochu obtiažnejšie parkovanie ale dá sa. Ubytovanie je 5 minút chôdze od centra a asi 10 minút chôdze od pláže. Je v kopci, čiže cesta späť únavnejšia ale nič, čo by sa nedalo zvládnuť. V ubytovaní sú povolené psy, čo je fajn. Terasa je krásna veľká, no nezastrešená. Sú na nej markízy vhodné proti slnku, no nie proti dažďu a vetru. Výhodou terasy sú lehátka na opaľovanie.“

• Apartments Ana S Priemerné hodnotenie: 9

„Vyborna poloha, blizko do centra i na plaz, tiche prostredie, super vyhlad na more (vzdusnou ciarou cca 100 m), konoba 20 m od ubytovania, cistota apartmanu, velky balkon a velmi mila majitelka.“

• Apartment Mirela Priemerné hodnotenie: 7,1

„Jedinne blízkosť k moru a do mesta“

• Villa Sabic By The Sea Priemerné hodnotenie: 9,7

„Všetko bolo úplne super Veľké, pekne a čisté Vsetko identické s fotkami na Booking.com Parádny balkón Veľmi pohodlne postele a aj gauč, keďže sme mali zle počasie, drvivú väčšinu času sme trávili na ubytovaní a prave vďaka tak skvelému ubytovaniu sme si aj napriek počasiu pobyt veľmi užili 10 bodov pre kumbal na odloženie veci v dolnej časti domu 👏 Obrovská kúpeľňa, pre 4roch dospelých to bola fakt skvelá voľba ubytovania“

• Apartments Rose 2 Priemerné hodnotenie: 8,9

„Milá ústretová pani majiteľka, pekný čistý apartmán s peknými novymi kúpeľňami a veľkým sprchovým kutom,kuchyňa plne vybavená,čisto útulne, veľmi dobrá poloha blízko centra,super parkovanie“

• Apartmani Željka Priemerné hodnotenie: 9,5

„Velmi mila majitelka, o vsetkych zaujimavostiach nas podrobne informovala.“

• Stunning Apartment In Krk With Kitchen Priemerné hodnotenie: 8,9

„Ubytovanie sa nám všetkých veľmi páčilo, pekne zariadené a čisté apartmany. Súkromie, záhrada s grilom, pekná veľká terasa. Vrelo odporúčame!“