2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
  3. Primorsko-Goranska županija - hodnotenia dovolenkových prenájmov
  4. Punat - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Chorvátsko Punat Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Apartment Anton Priemerné hodnotenie: 9,5

„Ubytovanie Anton, je naozaj velmi vynimocne. Tak ciste ubytovanie so super vybavenim a lokalitou som uz dlho nezazila. Odporucam vsetkymi desiatimi.“

• Residence Nespula Priemerné hodnotenie: 8,7

„Super útulne jednoduché ale perfektne👍👍“

• Stunning Apartment In Punat With Kitchen Priemerné hodnotenie: 9,3

„Vedúci bol veľmi priateľský a dobre sa s nim komunikovalo… Terasa bola veľmi príjemna, kuchyňa dobre vybavená, Ubytovanie pomerne priestranné pre 5 osôb. Veľmi nás potešilo aj parkovacie miesto pri ubytovaní a celkovo sme si pobyt veľmi užili.“

• Mobile Homes and Apartments St,Denis Priemerné hodnotenie: 8,9

„Priestor na pohodlné parkovanie, samotné ubytovanie bolo veľmi útulné. Oceňujem terasu s posedením, sušiakom na prádlo, klimatizácia, súkromie, kľud, možnosť mať so sebou psa. Na požiadanie nám boli okamžite dodané vešiaky. Vrelo doporučujem toto miesto, nemám čo vytknúť. Ďakujeme a želáme veľa spokojných turistov.“

• Studio Apartment Laura Priemerné hodnotenie: 9,5

„Všetko bolo vynikajúce, radi sa opäť vrátime“

• Villa EVAMAR, Island Krk Punat Priemerné hodnotenie: 9,6

„páčilo sa mi všetko od majiteľky,veľmi príjemná pani až po samonté ubytovanie,skvelé,čisteé ,perfektné vybavenie od županov,uterákov na bazén,osušiek fén,no proste super a veľmi ma prekvapilo príjemné uvítanie od pani Evy s drinkom a tanierom plných dobrôt.Určite sa o rok vrátime.“

• 2 Bedroom Awesome Apartment In Punat Priemerné hodnotenie: 9,6

„Samotne ubytovanie parada, spokojnost, ticha lokalita a klud. Apartman bol vybaveny perfektne, majitelia vzdy na telefone, ak bol nejaky problem, hned odpovedali. 5min od ubytovania je plaz kde bolo vzdy max 20 ludi, v dostupnosti par minut je tych plazi viac.“

30 najlepších dovolenkových prenájmov v destinácii Punat

podľa 6 072 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com