2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Sibenik-Knin County: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Рогозниця: відгуки про помешкання для відпустки
Хорватія Рогозниця Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Amaryllis Оцінка за відгуками: 9,7

“Все ідеально, все що потрібно для помешкання було в цьому будинку“

• Apartmani Ljuba Оцінка за відгуками: 8,8

“Зручне розташування . Сад . Просторі апартаменти . Господар врахував наші побажання раннього заїзду і пізнього виселення . Близько до моря .“

• Villa Lavanda Deluxe Оцінка за відгуками: 9,6

“Дуже привітні господарі, все розповіли, підказали ньюанси. Домівкам приблизно 8 років, але все виглядає як нове. Приміщення велики та дуже чисті. Особливо сподобалась тераса з найкращім краєвидом. Теріторія навколо прибирається регулярно. До моря… 10 метрів по живописних сходах. Приємні локації для відпочинку на шезлонгах під пальмами. Кожного ранку їздять машини зі свіжою випічкою та рибою. До ближайших кафе та ресторанів ~1 км. Обов’язково приїдемо знову відпочивати!!!“

• Vila Blanka Apartments Оцінка за відгуками: 9,1

“апартаменти знаходилися прямісінько біля моря, поруч гарненький пляж, але і без проблем можна дістатися до інших…було усе необхідне для комфортного проживання… тераса з чудовим видом на море це особлива родзинка… нам усе сподобалося, дякуємо!!!!“

• Lovely Apartment In Rogoznica With Kitchen Оцінка за відгуками: 9,3

“Сучасні апартаменти з усіма необхідними предметами побуту. Поряд три пляжі, магазини продуктів, ресторани. Господарі дружні і надають необхідні поради та допомогу.“

• Rogoznica Apartments Kristina Оцінка за відгуками: 9,9

“Мені сподобалось абсолютно все! Хазяйка та її мама неймовірно привітні та добрі! На території перед будинком є парковка, апартаменти світлі, чисті та просторі. В них є все для максимального комфорту. Зручне розташування не біля дороги і не далеко від моря. Пляж чистий, на ньому є дитячий майданчик і це чудове місце для відпочинку з дітьми. Рекомендую і залюбки повернусь ще! Їхати не хотілось звідси. Дякую за гостинність!“

• 4 Us Оцінка за відгуками: 9,2

“Апартаменти просто супер, дві окремі спальні, два туалета, тераса. Кухня укомплектована на рівні, наявність посудомийної машини ☺️ - це просто насолода. Тиха місцевість, для тих хто хоче відпочити від міста. До пляжу 2 хвилини.“

• Varaždinci Оцінка за відгуками: 8,9

“Розташування супер! Така тиша і немає людей. Майже приватний пляж.“

• Apartments Toni Оцінка за відгуками: 9,4

“Дуже сподобалось розташування , до пляжу пару хвилин від будинку. В будинку є все необхідне для комфортного перебування та відпочинку .“

• Apartment Jakoubek Оцінка за відгуками: 8,6

“Все було добре. Привітна господиня, доброзичлива. Багато домашніх речей має... Дуже смачні фігі. Дуже чисто. Дуже близько до затоки і не далеко до моря. Не цілих 2км до супермаркету та 450м до магазину.“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Рогозниця

на основі 9 180 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com