2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Сплітсько-Далматинська жупанія: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Старий Град: відгуки про помешкання для відпустки
Хорватія Старий Град Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Apartments Bakuk Оцінка за відгуками: 9,4

“Прекрасне місце, дуже хороша кімната зі всіма зручностями, і класною терасою. Власниця дуже приємна жінка, дала нам купу інформації щодо острова.“

• Apartments Ivanković Оцінка за відгуками: 9,4

“Надзвичайно комфортне затишне житло. Романтичне, неперевершена. Набагато гарніше ніж на фото. Все зроблено з любов'ю!“

• Apartments by the sea Stari Grad, Hvar - 16392 Оцінка за відгуками: 9,9

“Дуже привітні господарі, дуже чисто, все що потрібно є. Всередині все новеньке, все стильне та зі смаком. Все дуже зручно, і класно. Раджу ;)“

• Anchor Apartments Оцінка за відгуками: 9,4

“Гарне розташування, до старту oceanman йти декілька хвилин. Поряд є супермаркет, кафе, пляж, прокат велосипедів. Від порту їхати 10 хвилин. В апартаментах сучасні меблі, чисто, є все необхідне.“

• Apartments Marković Оцінка за відгуками: 9

“Гарний апартмент, чисто, господарі приготували все необхідне для відпочинку. Дуже гарне ліжко. Цент міста поруч. Магазини, ринок все в пішої досяжності, дуже зручне розташування. Шикарні пляжі зовсім поруч. Рекомендуємо пляж Zukova. це щось неймовірне . Господарі Далібор та Даніела дуже привітні та раді допомогти. Рекомендую від щирого серця.“

• Apartments Antonio Оцінка за відгуками: 8,4

“Апартаменти трошки застарі. Мебель стара, але ліжко зручне, це для мене було занадто важливо. Власник зустрів веселий та усміхнений. Розташування просто шикарне. Прекрасний вид з балкону. Співвідношення ціна якість, просто непристойно дешева. І це перекриває всі недоліки які були.“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Старий Град

на основі 5 091 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com