2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
  3. Split-Dalmatia County - hodnotenia dovolenkových prenájmov
  4. Sumartin - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Chorvátsko Sumartin Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Apartments Sole Priemerné hodnotenie: 9,8

„Ubytovanie je nádherné. Veľmi čisté. Plne vybavené a veľké. K dispozícii bola aj práčka. Krásna veľká terasa s vetrákom a ležadlami, gril. Sieťky na oknách, čo sme veľmi ocenili. Majitelia nás čakali a boli vždy nápomocní. Parkovali sme priamo pred domom. Na pláž asi 2 minúty. Plážový bar a reštaurácia na pláži. More čisté, výhľad krásny. Boli sme veľmi spokojní a ďakujeme.“

• Apartments Siesta Priemerné hodnotenie: 9,5

„Páčilo sa nám všetko, lokalita, ubytovanie, dokonca úžasná reštaurácia pod ubytovaním. Hodnotím ako jednu z naj v skoro celom Chorvátsku.“

• Vacation home Kairos Priemerné hodnotenie: 9,4

„Lokalita“

• Heritage House Captain Bepo's Court Priemerné hodnotenie: 9,7

„Pani Sanda sa plne prispôsobila nášmu prichodu, nakolko sme stihli skorši trajekt na prevoz zo Splitu do Supetaru.“

• „Majiteľka príjemná milá ,lokalita výborná pár metrov pláže, obchod, reštaurácia, zmrzlina, prístav.“

• Apartments Villa Rose Priemerné hodnotenie: 8

„Ďakujeme za peknú dovolenku, v kľudnom a príjemnom prostredí. Okolie pekné, tiché, pláže aj ďalej od ubytovania, ale pokojné, málo ľudí, kľud. Domáca pani so synom veľmi milí ľudia, ochotní a vždy usmiatí. Žiadne pouličné stánky , no všetko čo je potrebné - obchod, pekáreň, kaviareň, informácie.... Všetko postačujúce.“

• Apartment Porat Priemerné hodnotenie: 9,8

„Veľká terasa, vyborne vybavený apartmán aj s kuchyňou a bohatým príslušenstvom, kúsok od malého prístavu, parkovacie miesto.“

• Jelena Sumartin Priemerné hodnotenie: 9,5

„Ubytovanie je naozaj veľmi príjemné. Pokojná lokalita s blízkou dostupnosťou hneď štyroch pláží (pár minút chôdze). Perfektný pomer ceny a kvality. Bezproblémové parkovanie a dostupnosť. Čistota, pohodlie, v rámci vybavenia je tam všetko čo na dovolenke potrebujete. Majiteľka nás v jeden deň prekvapila skvelými domácimi palacinkami :-) Bola nápomocná a rada poradila “tajné miesta” na nákup čerstvých rýb a pod. Do centra mesta (k reštauráciám a obchodom) bolo možné sa dostať pešo (cca 10min.). Určite sa do mestečka Sumartin a k pani Jelene radi vrátime :-)“

25 najlepších dovolenkových prenájmov v destinácii Sumartin

podľa 917 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com