2. Horvátország hotelértékelések
  3. Lika-Zengg nyaralóértékelések
  4. Korenica nyaralóértékelések
Horvátország Korenica Hiteles nyaralóértékelések valódi vendégektől

• Hedgehog's Home Értékelési pontszám: 9,9

„Marinko a legkedvesebb és legfigyelmesebb vendéglátó! Gyönyörű igényes házikó fantasztikus erdei panorámával, hangulatos udvarral, fűszernövényekkel, grillezési lehetőséggel, kerékpárokkal. A hűtőben bekészítve friss házi tojás és pálinka várt minket. A kisebb gyerekeknek a rendkívül barátságos bárányok, szarvasmarhák, a cica, a Marinkoval érkező kutyusok és egy tündéri kis vadmalac jelentették a teljes kikapcsolódást, a nagyobbaknak a darts és a mountain bike kerékpárok. Az esti és hajnali dézsafürdőzések csodálatosak, miközben őzikék sétálnak a domboldalban. Senkit sem zavarsz és senki sem zavar. Indulás előtt lovagolni is lehetőségünk volt egy másik közeli farmon a természetben. Egy-két hálószobai ablakon a sötétítő hiányzott, de ezt mi pléddel megoldottuk, a korai ébredéssel hosszabb és tartalmasabb lesz a napod!”

• Wood Fairy Értékelési pontszám: 9,6

„Nagyon szép, új faház, rendezett környezet, nagyon tiszta és kényelmes. A hölgy nagyon kedves és segítőkész.”

• Cottage La Sierra with JACUZZI Értékelési pontszám: 9,5

„Eldugott, nyugodt környezet”

• Apartman Lukić Értékelési pontszám: 9,2

„Tisztaság volt, a szállásadó nagyon kedves! A környék is szuper! Teljesen elégedettek voltunk! 4 felnőtt 3 gyerekkel”

Korenica 20 legjobb nyaralója

2 510 nyaralókról szóló értékelés a Booking.com oldalán