2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
  3. Split-Dalmatia County - hodnotenia dovolenkových prenájmov
  4. Vis - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Chorvátsko Vis Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Apartments Edo Priemerné hodnotenie: 9,5

„Spokojny som bol so vsetkym. Lokalita, izba, cistota, urcite to nebola moja posledna navsteva tohto zariadenia :)“

• Holiday Home Cvitka Priemerné hodnotenie: 9,5

„Perfektná lokalita v súkromí, napriek tomu na skok úplne všade. Ubytovanie kompletne vybavené, nanašlo sa nič, čo by nám na pobyt chýbalo.“

• Apartments More Priemerné hodnotenie: 9,4

„Ubytovanie sa nachádza v časti Ženka v obci Milna na konci tichej ulice. V tejto obci sa nachádzajú pieskové pláže Milna a asi 10 minút chôdze od pláže Milny je ďalšia piesková pláž Zaglav. Apartmán bol čistý, s krásnym výhľadom na more a ostrovy. Apartmán bol skvelo vybavený, veľké pozitívum je práčka a možno pre niekoho umývačka riadov. k dispozícii je rýchly plynový gril. Matrace veľmi pohodlné. Domáci srdeční a nápomocní. Určite odporúčam na kľudnú rodinnú dovolenku.“

• Vila Slavonia Priemerné hodnotenie: 8,3

„Parkovanie v tieni viniča, pekný gril s kuchynkou, vonkajšie sprchy. Blízkosť pláže, výhľad na more z terasy vybaveného priestranným sedením. Super bola možnosť použitia padlleboardu.“

• Apartment Josipa Priemerné hodnotenie: 9,7

„Tichá lokalita,blízko mesta Vis,veľmi milý majiteľ ,výborne domáce vínko“

• Apartments Edo Priemerné hodnotenie: 9,5

„Prístup ubytovateľa, Edo bol úžasný. Poradil, vysvetlil, ukázal. Určite sa vrátime.“

• Apartments-Estate under the Paintbrush Priemerné hodnotenie: 9,6

„Krásny vzdušný apartmán s nádhernou voňavou záhradou, vkusne zariadený so všetkým potrebným pre 4-člennú rodinu. I keď je to relatívne ďalej od mora, na okolité pláže Srebrna, Tepluš, Zaglav by sme aj tak kvôli paddleboardu museli cestovať autom. Unikátny rozvoz a predaj potravín, ovocia a zeleniny každé ráno na hlavnej ulici, nám ušetril veľa času a zabezpečil vždy čertstvé raňajky. Nočný kľud, bez mestského ruchu bol ideálny na kavlitný spánok a nádherné pozorovanie nočnej oblohy z terasy. Každodenný záujem domácich, či sme spokojní a či nám niečo nechýba, len umocnil náš príjemný pocit.“

• Luxury Blue Villas Vis Priemerné hodnotenie: 9,4

„Poloha, atmosféra na ostrove, terasa s bazénom,“

• Resort Village T.N. Milna Priemerné hodnotenie: 8,1

„- super jedlo každé rano daval personál na vyber z dvoch jedál na večeru (ryby alebo mäso) ktoré boli v super kvalite - milý personál“

30 najlepších dovolenkových prenájmov v destinácii Vis

podľa 4 419 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com