2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Істрія: відгуки про помешкання для відпустки
  4. Врсар: відгуки про помешкання для відпустки
Хорватія Врсар Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Maistra Select Riva Apartments Оцінка за відгуками: 8,6

“Були в апартаментах Riva, реальність відповідає фото. Ремонт та меблі не нові, але достатньо комфортно за свої гроші. Добре, що було 2 кондиціонера, місце для парковки, дуже гарний басейн, нормальні сніданки, поруч є де пройтись, дуже гарний вид з вікна, з вайфай проблем не було. Персонал ввічливий та приємний“

• Korado Studio Apartment Оцінка за відгуками: 9,7

“Гарний апартамент, дуже чисто, є все необхідне для комфортного проживання, ліжко неймовірно зручне, центр старого міста🙂“

• Maistra Camping Koversada Naturist Mobile homes Оцінка за відгуками: 9,2

“Все просто чудово“

• Maistra Camping Porto Sole Mobile homes Оцінка за відгуками: 8,7

“Найкращий кемпінг, де ми відпочивали“

• Maistra Select Belvedere Resort Оцінка за відгуками: 8,7

“Гарне місце розташування, чудове море, смачна кухня, територія та будівлі не найновіші, але чисто та прибрано. Прибирання номерів та зміна рушників щоденно, номер зручний, великий, з балконом та сушкою, сейф, холодильник, телевізор, кондиціонер- все працювало. Паркомісця сталого немає, потрібно шукати вільне. Навпроти неймовірний острів без туристів, можна самостійно доплисти та прогулятись.“

• Easyatent Camping Porto Sole Оцінка за відгуками: 7,5

“Чисто, охайно. Нас було 6 людей. Я з дружиною і 4 дітей. Вперше передували палатку, сподобалось. Дуже невисока ціна. Чудовий кемпінг. Класне розташування. Було все необхідне. Були 10 днів. Можливо, з часом ще раз повернемось.“

• Apartments Jurić Оцінка за відгуками: 8,9

“Чисте, красиве помешкання. Мікроволновка була би в нагоді.“

• Maistra Camping Koversada Naturist Mobile homes Оцінка за відгуками: 9,2

“Сподобалось все!“

• Apartments Jurić Оцінка за відгуками: 8,9

“Дуже привітний хазяїн. Апартаменти повністю облаштовані, розташовані в новому районі Врсара, поблизу є два великих супермаркети. Старе місто розташовується навпроти - 10 хвилин пішки.“

30 найкращих помешкань для відпустки у місті Врсар

на основі 13 928 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com