2. Horvátország hotelértékelések
  3. Zadar hotelértékelések
  4. Zaton hotelértékelések
Horvátország Zaton Hiteles hotelértékelések valódi vendégektől

• Apartments Ante Értékelési pontszám: 7,9

„Kedves volt a szállásadó tisztaság volt nagyon tetszett a nagy udvar csend és nyugalom volt 😊😇 Mindenkinek csak ajánlani tudom ❤️”

• Apartments Dream House Zaton Értékelési pontszám: 8,2

„pár nap pihenésre, megfelelő, teljesen felszerelt konyha egész jó minőségű minden, kényelmes ágy csendes utcában van a ház. Kis pici jó hangulatú stúdió”

• „Közel a parthoz (70 méter) nagyon jól benapozott apartman. Megfelelő árnyékolás + légkondicionálás.”

• Apartmani Zaton Értékelési pontszám: 9,5

„30 méterre a tengertől.”

• „Az udvaron lévő sok játszási lehetősége a gyerekeknek nagyon szuper volt(hinta,csúszda,homokozó- játékokkal,trambulin,tollaslabda,kis traktor stb)🤗Gyerekek imádták🥰 A csend és nyugalom. Jó helyen van az apartman,főleg annak aki szeret messzebb lenni a város zajától🤗 Tenger is közel volt.🏖,de mi mindig autóval mentünk. A tulajdonosok nagyon kedvesek ,odaadóak, figyelmesek voltak.🥰🤗 Többször is kaptunk friss fügét🤗 Nekem angol hiányában nehezen ment a kommunikáció,de mindig meg oldottuk valahogy😊😁 Az apartman klímával felszerelt. Jól jött a használata,mert pont a legmelegebb időt fogtuk ki(augusztus, 37 fok)🥵🥰”

• Apartmani Albi Értékelési pontszám: 9,1

„Medence és a tisztaság.”

• Apartment Astoria Értékelési pontszám: 9,9

„A szállás gyönyörű, csendes helyen van, a part közvetlen közelébe, panorámás kilátással a tengerre. Mindennel meg voltunk maximálisan elégedve: tisztaság, felszereltség, kényelem. 7 éjszakát töltöttünk itt. Az apartman nagy, tágas, kényelmesen egy család elfér, több bőrönddel is. :) 3 hálószoba, 2 fürdő. A szállásadó nagyon kedves, figyelmes. Köszönjük a "figyelmességet" Mindenkinek csak ajánlani tudom!!!!!”

• Apartments Mirela Értékelési pontszám: 9,8

„Tiszta a lakás , kedvesek. Nagyon jól éreztük magunkat. Segítő készek. Ajándékban kaptunk fügét. Mikor elutaztunk szuvenírrel köszöntek el. Még soha nem voltunk ilyen jó helyt!”

• Apartmani Zaton 2 Értékelési pontszám: 9,6

„Fantasztikus volt a szállás, a szállásadók nagyon kedvesek és segítőkészek. A part a közelben volt, ami kicsi gyerekekkel fontos szempont volt. Szívből ajánlom Mindenkinek.”

• Apartments Elvira Értékelési pontszám: 9,8

„Nagyon gyerekbarát, lehet használni az itt lévő biciklit, Sup-ot, kajakot, imádtuk. A személyzet irtó aranyos. A környék hangulatos és változatos a part.”

Zaton 30 legjobb szállodája

3 596 Booking.comos hotelértékelés alapján