2. Хорватія: відгуки про готелі

9,1

9,5

8,3

• Відгук від 13 жовтня 2021

Тепло, комфортно, чисто, стильно і затишно
    • Апартаменти-студіо

Чудовий апартамент, ідеально чистий, новенький, стильний. Велика кімната поділена на спальню і невеличку кухню - щось розігріти, зварити каву, електрочайник є, плитка є, посуд є. Мені бракувало лише дошки для різання, але я вийшла з положення, навіть не звертаючись до господарів, які - я переконана - дали б мені ту дошку, якби я попросила. Дуже вдячна господині за те, що вона мене зустріла і довезла до апартаменту, хоча від автобусної зупинки там 5 хвилин пішки, але був сильний дощ і було вже поночі, і в такій ситуації шукати апартамент з валізою і парасолею в двох руках було б не дуже просто. А наступного дня - ще й почастувала свіженькими пляцками власного виробництва. Піклувалася про те, щоб мені не було зимно, бо 2 дні дощило і зовні було холодно, але в тепленькому апартаменті було дуже приємно дивитись на дощ, що падає за вікном, і на охайний газон і садок. Зручне розташування, до Розтоків - теж хвилин 5-10 пішки. Ціна адекватна. Рекомендую.

Дата проживання: Жовтень 2021

• Відгук від 19 серпня 2021

Привітні господарі, чисті апартаменти
    • Апартаменти з 1 спальнею

Все було чудово. Привітні господарі, ідеальна чистота в номері. Ми були проїздом, хотілося б там бути подовше.

Дата проживання: Серпень 2021