2. Хорватія: відгуки про готелі
  3. Karlovac county: відгуки про помешкання для відпустки
Karlovac county Дійсні відгуки про помешкання для відпустки від справжніх гостей

• Kuc kuc apartmani Оцінка за відгуками: 10

“Будинок на околиці міста, є парковка в дворі, номер чистий, все необхидне для приготування їжі. Пару кроків (1,5 км) и ви в старому місті. Там йде реконструкція, тож всюди бруд, але скоро все буде відремонтовано і прибрано“

• House Wisteria Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалрсося ВСЕ! Прекрасне, тихе місце! А в ночі, дуже гарно видно зірки!🥰“

• House Mihaela&nina Оцінка за відгуками: 9

“Чудові апартаменти! дуже зручне розташування для відвідування заповідника. Привітні господарі. Порекомендували хороший заклад для вечері.“

• ARKA Оцінка за відгуками: 10

“Затишний будинок для родини. Є великий гріль у дворі та камін в будинку. Це придає особливого шарму. Є всі необхідні приладдя для грилю, дрова. Недалеко річка, пляж, можна біля будинку кататися на каяках.“

• Apartment & Room Monika Оцінка за відгуками: 10

“Наші апартаменти були на першому поверсі будинку, з великою облаштованою кухнею. Приміщення просторе, гарно мебльоване та чисте. Господиня була добра та привітна, чекала на нас, щоб передати ключі, розповісти про помешкання та навколишні природні пам'ятки.“

• Apartman Ema Karlovac Оцінка за відгуками: 10

“Сподобалося все, привітна хазяйка зустріла нас біля під'їзду, завела в квартиру яка перевищила всі наші очікування. В квартирі новий ремонт, є все необхідне для комфортного проживання, від солі, сахару, кави, чаю, водички до капсул для прання. Поруч великий супермаркет і Макдональдс, далі ми не ходили. Квартирі і хазяйкі ставлю 12 з 10 можливих балів.“

• Apartman RIVERVIEW Оцінка за відгуками: 10

“Щиро рекомендую! Дуже чисті, світлі та просторі апартаменти. Є абсолютно все для зручного відпочинку. Видно, як власники дбають про затишок гостей. Окремо хочу відмітити бездоганну чистоту! Привітні власники - окрема любов!❤️ Нам заздалегідь дбайливо запропонували паркінг для авто, нас швиденько зустріли та були із нами на зв'язку протягом відпочинку. Щиро дякую! Тільки теплі враження❤️“

• Apartment & Room Monika Оцінка за відгуками: 10

“Доброзичлива господиня, апартаменти чудові, просторі, чисті, гарна постіль, опалення працювало. Недалеко є супермаркет. 10 хвилин їзди до Озер.“

• Biljevina Оцінка за відгуками: 10

“Якщо ви хочете відпочити в тихому, спокійному, мальовничому куточку то обов'язково відвідайте це місце. Господарі ввічливі та приємні. Помешкання було комфортним і зручним. Хочемо висловити окрему подяку господарям за увагу, смачні страви якими нас пригощали і турботу яку нам приділили.“

• House Mihaela&nina Оцінка за відгуками: 10

“Гарні апартаменти. Все сподобалось. Незважаючи на те, що ми приїхали в час ночі, нас зустріли.“

30 найкращих помешкань для відпустки у регіоні Karlovac county

на основі 38 243 відгуків про помешкання для відпустки на Booking.com