2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov

• Ohodnotené: 23. augusta 2023

Skutočne výnimočné
    • Skupina
    • Apartmán s 2 spálňami

Krásny nový apartmán. Boli sme dve rodiny, takže nám padlo vhod, že jedna spálňa s kúpeľnou bola na prvom poschodí a druhá spálňa s kúpeľnou bola hore na druhom poschodí spolu s kuchyňou a obývačkou. Bonusom bolo ešte tretie WC s práčkou a všetkými potrebami na pranie. Interiér krásny, čistý, všetko potrebné sme mali k dispozícii, dokonca aj kávovar Nespresso s kapsulami. Výhodou bola aj umývačka riadu, samozrejme aj s tabletami na umývanie. Apartmán mal krásnu veľkú terasu a každá izba mala aj malý balkón. Klimatizácia v každej spálni a aj v obývačke bola veľmi praktická. Gauč v obývačke po roztiahnutí úplne stačil pre dve osoby. Ubytovateľka bola veľmi ochotná, dokonca nám zabezpečila aj dve parkovacie miesta, čo nie je bežné pri jednom apartmáne. Od apartmánu sme to mali kúsok k promenáde, obchodom reštauráciám a k obrovskej pláži s dostatkom stánkov so zmrzlinou, občerstvením. Pláž zo začiatku piesková, neskôr kamienková, dajú sa prenajať aj lehátka za 5 €. Na promenáde veľké množstvo barov a výborných reštaurácii, kúsok od ubytovania aj pekáreň s chutným pečivom. Určite by som sa sem vrátila znovu.

Termín pobytu bol august 2023

• Ohodnotené: 28. augusta 2023

Skutočne výnimočné
    • Skupina priateľov
    • Apartmán s 2 spálňami

Pre toto hodnotenie nie sú k dispozícii žiadne komentáre.

Termín pobytu bol august 2023