2. Chorvátsko - hodnotenia hotelov
  3. Zadar - hodnotenia dovolenkových prenájmov
  4. Sveti Filip i Jakov - hodnotenia dovolenkových prenájmov
Chorvátsko Sveti Filip i Jakov Overené hodnotenia dovolenkových prenájmov od skutočných hostí

• Apartments Mila Priemerné hodnotenie: 9,7

„Skvelé ubytovanie aj zariadenie. Odporúčam.“

• Sea Sound Apartments Rea Priemerné hodnotenie: 9,4

„Skvela poloha k moru.“

• Apartments Ivana Priemerné hodnotenie: 9,7

„Boli sme ubytovaní v penthouse apartmáne. Je krásne, moderne a vkusne zariadený. Kuchyňa krásna, nová, vstavané spotrebiče, v kúpeľni práčka, 2 izby, každá s manželskou posteľou, veľká terasa so super výhľadom. Naozaj veľmi pekné ubytovanie. Hneď cez cestu je veľký obchodný dom. Pláž blízko, cca 3 minúty peši, máličko ľudí na pláži a to sme boli počas sezóny.“

• Vila Smirna Priemerné hodnotenie: 9,7

„Bazén so slanou vodou, výhľad z terasy“

• Apartmani Maver Priemerné hodnotenie: 8,8

„Super apartmán, dobre vybavený, blízko pláž a príjemní domáci. Boli sme veľmi spokojní.“

• Apartments Ivana Priemerné hodnotenie: 9,7

„Toto je už tretíkrát, čo sme sa rozhodli stráviť náš dovolenkový čas v tomto apartmáne, a vždy sme spokojní. To jednoducho hovorí za všetko! Všetko je perfektne upravené a do detailu premyslené. Pekne pripravené postele, poskladané uteráky, voňavé a čisté. V peknej kúpeľni bola pre nás k dispozícii práčka, čo sme vysoko ocenili. Vybavená kuchyňa s moderným osvetlením, obývacia miestnosť, v ktorej funguje dobre klimatizácia. Príjemné posedenie na terase, wifi v poriadku, pekný výhľad, more veľmi blízko, cez cestu supermarket Plodine. Luxusný apartmán s práčkou, umývačkou, mikrovlnou rúrou, zabudovanou chladničkou, veľká TV a výkonnou klimatizáciou. Hostiteľka Ivana veľmi ochotná s veľmi dobrou angličtinou. Určite sa sem vrátime a apartmán odporúčame každému, kto hľadá dokonalý dovolenkový pobyt.“

30 najlepších dovolenkových prenájmov v destinácii Sveti Filip i Jakov

podľa 2 783 hodnotení dovolenkových prenájmov na Booking.com