2. Maďarsko - hodnotenia hotelov
  3. Zala - hodnotenia hotelov
  4. Keszthely - hodnotenia hotelov
Maďarsko Keszthely Overené hodnotenia od skutočných hostí

• Hotel Helikon, Keszthely Priemerné hodnotenie: 9,1

„Perfektný súlad nádherného miesta s výhľadom na Balaton - úžasné wellnes - súkromná pláž pri Balatone - všetko dotvorené príjemným prístupom a vybavením.“

• Hotel Helikon, Keszthely Priemerné hodnotenie: 9,1

„Výborné raňajky, veľký výber jedál pri večeri, krásne výhľady na jazero.“

• Hotel Helikon, Keszthely Priemerné hodnotenie: 9,1

„Všetko bolo vynikajúce, poloha a vybavenie hotela, welnes, strava, služby. Personál hotela ☆☆☆☆. Určite sa sem ešte vrátime.“

• Hotel Helikon, Keszthely Priemerné hodnotenie: 9,1

„Hotel ktorý nás ohúril. Toto je recenzia plná superlatívov. Precestovali sme s manželkou takmer celú Európu ale asi sa nič nevyrovná pokoju a pohodliu, ktorý sme zažili v Hoteli Helikon. Tento raz aj s naším polročným synčekom. Ideálny hotel pre rodiny s deťmi. Hotel má neskutočnú polohu. Z jednej strany krásny Balaton a z druhej strany Helikon park. Po bokoch je mólo, kúpele a promenáda. Ďaleko to nieje ani na námestie v Keszthely a ku palácu Festetics. Zamestnanci hotela boli ochotní, milí a priateľskí. Neustále bol v hoteli program a všetko bolo na profesionálnej úrovni. Na izbách bolo tichúčko čo je pre nás nesmierne dôležité. Strava v hoteli sa obmieňala a vždy bol obrovský výber. Dokonalé Spa s výhľadom na Balaton. Perfektné parkovanie. Takto by som mohol pokračovať veľmi dlho 🙂 ďakujeme hotelu a zamestnancom a myslím, že hotel navštívime ešte nespočetne krát. Od teraz budeme Vašimi stálymi hosťami 🙂“

• Hotel Helikon, Keszthely Priemerné hodnotenie: 9,1

„Velmi sa nam pacilo prostredie, promenada, park, samotny hotel s uzasnymi wellness sluzbami.“

Keszthely: 5 najlepších hotelov